ÇANAKKALE HABERLERİ

İYİ Parti'de 4 İl Başkanı daha belli oldu!

iyi-partide-4-il-baskani-daha-belli-oldu-- İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, 4 il başkanının daha atandığını açıkladı.

Genelkurmay’dan, Atatürk’süz 18 Mart (?)

genelkurmaydan-ataturksuz-18-mart- Genelkurmay Başkanlığı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla hazırlanan afişleri yayınladı. Geçen yıllara göre bu yıl Atatürk'ün olmaması dikkat çekti.

"Bu Memleket Bizim!"

bu-memleket-bizim Çok ağır ve büyük bedeller ödenerek kazanılan, destanlaşan, bayraklaşan Çanakkale Deniz Zaferi ile küresel güç birliğinin bir asır önce bizi bu topraklardan kovma planlarını aziz şehitlerimiz ve

ÇANAKKALE SAVAŞ MALZEMELERİ MÜZESİ 12 MART'TA KARTAL'DA

canakkale-savas-malzemeleri-muzesi-12-martta-kartalda Çanakkale Savaşı’nın onurlu mücadelesini anlatan; savaşan askerlere ait eşyaların sergilendiği ve her yıl 7'den 70'e tüm Kartallıların akınına uğrayan “Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesi” bu

Akşener'den manidar paylaşım

aksenerden-manidar-paylasim MHP Genel Başkan adayı Akşener, sosyal medya hesabından Adalet Bakanı Bozdağ ve Ekonomi Bakanı Zeybekçi'nin toplantılarının iptal edilmesiyle ilgili paylaşımda bulundu.

TARİHİ ÇİMPE KALESİ ÖLÜYOR

tarihi-cimpe-kalesi-oluyor Müslüman Türk’ün Avrupa’daki ilk ayak izi olan tarihi Çimpe Kalesi devletin ve milletin ilgisizliği, define arayıcılarının talanı ve sur diplerindeki incir ağaçlarının tahribatı yüzünden ölüyor!

Tuğgeneral Gürgen serbest bırakıldı

tuggeneral-gurgen-serbest-birakildi Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde sabaha karşı gözaltına alınan 18. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmali Gürgen, sevk edildiği mahkemece serbest bırakıldı.

Gelibolu’da Mevlevi Yürüyüşü

geliboluda-mevlevi-yuruyusu Gelibolu Mevlevihanesi'nde buluşan mevleviler, Kurtuluş Savaşı'nda oluşturulan Mevlevi Alayı ve cephede şehit düşen mehmetçikler anısına 57'nci Alay...

Yazar Hasip Sarıgöz’den yepyeni ve sıradışı bir eser daha; “TÜRK’ÜN ÇUVALLA İMTİHANI”

yazar-hasip-sarigozden-yepyeni-ve-siradisi-bir-eser-daha-turkun-cuvalla-imtihani Gelibolu’da ikamet etmekte olan ve bundan önce de “Türk’ün Karakterinin Deşifresi” ve “Hepsi Tesadüf mü?” gibi sıradışı ve oldukça iddialı eserleriyle tanınan Yazar Hasip Sarıgöz üçüncü

EDİRNE BULUŞMALARI

edirne-bulusmalari Sabih Samur ile Memleket Meselesi programında "Edirne için yapılacak çok şey var" demiştim. Şimdi icraat zamanı.

Teşekkürler ÇANAKKALE

tesekkurler-canakkale Cerena Kahverengi Pirinç Maskesi olarak konumuz ile ilgili salon ve merkezlere uğramadan önce Çanakkale Berberler ve Kuaförler Odasını ziyaret ettik.

ZAFER, HÜZÜN, SEVİNÇ VE GURUR

zafer-huzun-sevinc-ve-gurur Aziz Türk Milleti Resmi iyi okuyalım. Bardağın yarısı boş ve ya bardağın yarısı dolu misali.

90 Kullanımda 10 Yaş Gençleştirme Etkisi Yaratan Formül yakında Çanakkale'de

90-kullanimda-10-yas-genclestirme-etkisi-yaratan-formul-yakinda-canakkalede Cerena Kahverengi Pirinç Maskesi İstanbul, Edirne'den sonra Çanakkale'de...