İTO HABERLERİ

İTO'nun yeni başkanı belli oldu

itonun-yeni-baskani-belli-oldu- Türkiye’nin en büyük ticaret odası olan İstanbul Ticaret Odası'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç oldu.

Seyitoğlu Baklavaları'nın sahiplerine 15'er yıl hapis istemi

seyitoglu-baklavalarinin-sahiplerine-15er-yil-hapis-istemi FETÖ’ye yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan iş adamları Mustafa Seyitoğlu ve Serdar Seyitoğlu hakkında 15’er yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame mahkemece kabul edildi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin bekası ile ilgili tüm gelişmeleri yakınen takip ediyoruz

kuzey-kibris-turk-cumhuriyetinin-bekasi-ile-ilgili-tum-gelismeleri-yakinen-takip-ediyoruz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin bekası ile ilgili tüm gelişmeleri yakınen takip ediyoruz.

Acı çekmeyen ve Bedel ödemeyenler ne hikmetse çok bonkör davranıyor

aci-cekmeyen-ve-bedel-odemeyenler-ne-hikmetse-cok-bonkor-davraniyor Kıbrıs'ın Havasından mı suyundan mı bilinmez Halkımızın ve idarecilerimizin büyük bir bölümü umursuzca hareket etmektedir.Özellikle 1950'li yıllardan itibaren vermiş olduğumuz varoluş Mücadelesi ,

Hatırlıyorum da...

hatirliyorum-da Hatırlıyorum da 27 Mayıs 1960 İhtilali Türkiye'de yapıldıktan sonra bizde de sokak caddeleri ve yeni Doğan erkek çocuklara Gürsel ismi veriliyordu.

Sümer Şehitoğlu Seçmeni Göreve Davet Ediyor!

sumer-sehitoglu-secmeni-goreve-davet-ediyor Kıbrıs Türk Halkı Cumhurbaşkanlığı seçimine odaklanmış durumdadır.İkinci tura kalan adaylar son kozlarını ortaya koyacaklardır.