İKİNCİ SANCAK HABERLERİ

Akıncı'dan Müzakerelere İlişkin Açıklama

akincidan-muzakerelere-iliskin-aciklama-- KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Kıbrıs müzakerelerine ilişkin, "Güvenlik düzenlemeleri içerisinde Türkiye’nin dışlanacağı bir durum söz konusu değildir. Böyle bir şey asla gündemde yoktur." dedi.

KKTC İÇİN DİPLOMATİK ATAK BAŞLATMALIYIZ

kktc-icin-diplomatik-atak-baslatmaliyiz- Türkiye, KKTC’yi yük ve engel olarak görmemelidir. Kıbrıs, Türkiye için bir kambur değil bir fırsattır. Daha dün Yunan hücum botları Türk bayraklı gemiye mermi yağdırdı. Yunanistan bu cesareti nerden

Akıncı: KKTC, Türkiye’nin güvencesini şart görüyor

akinci-kktc-turkiyenin-guvencesini-sart-goruyor Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kıbrıs Türk halkının büyük çoğunluğunun Türkiye’nin güvencesini şart gördüğünü söyledi.

NİCE 15 KASIMLARA KKTC

nice-15-kasimlara-kktc Bizim iki Cumhuriyet Bayramımız var; 29 EKİM ve 15 KASIM Biz ve SİZ ayırımı yapan ZEVATLARIN BİLGİSİNE!

İSKELE BELEDİYE BAŞKANI HASAN SADIKOĞLU'NDAN TAZİYE MESAJI

iskele-belediye-baskani-hasan-sadikoglundan-taziye-mesaji İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Türkiye’deki terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlere Allah’tan rahmet, acılı aileleri başta olmak üzere Türk Milleti’ne başsağlığı,

Latif Akça KÜKREDİ!

latif-akca-kukredi R.R.Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği Başkanı Latif Akça Garantörlük konusundaki gelişmeler üzerine suskunluğunu bozdu.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
161 hit, 18 ziyaretçi, 21 ziyaret
Bu ay:
308 hit, 51 ziyaretçi, 59 ziyaret
Toplam:
110527 hit, 28299 ziyaretçi, 38301 ziyaret