AKP HABERLERİ

"Türkiye, tek parti dönemine dönüyor"

turkiye-tek-parti-donemine-donuyor-- İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aydın, AKP iktidarının milleti, tek vatan, tek devlet, tek millet ve tek bayrak söylemleriyle kandırarak "tek parti ve tek adam" rejimi kurduğunu söyledi.

ÇESİV Resmi Açılışını Gerçekleştirdi

cesiv-resmi-acilisini-gerceklestirdi ÇESİV (Çerkezköy Sivaslılar) Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği resmi açılışı çok yüksek bir katılımla, coşkulu bir şekilde gerçekleşti.

Çerkezköy'deki Sivaslılar ve Kahvaltı Buluşması

cerkezkoydeki-sivaslilar-ve-kahvalti-bulusmasi- Çerkezköy Sivaslılar Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği ilk buluşmasını bir Pazar Kahvaltısı ile kendi adreslerinde gerçekleştirdi.

Abdullah Gül'den AKPM Açıklaması

abdullah-gulden-akpm-aciklamasi 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi’nin Türkiye'ye ilişkin kararını değerlendirdi. Gül, AKPM'nin aldığı kararın her şeye rağmen soğukkanlı bir şekilde

Erdoğan: "AKPM'nin kararını tanımıyoruz"

erdogan-akpmnin-kararini-tanimiyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan AKP'nin başına döneceğini açıklarken AKPM'nin Türkiye için aldığı karar için 'siyasi bir karardır, tanımıyoruz' dedi.

EYALET KRİZİ AKP'nin tüm programlarını İPTAL ETTİRDİ!

eyalet-krizi-akpnin-tum-programlarini-iptal-ettirdi Patlak veren 'eyalet sistemi' krizinin ardından, AKP Genel Merkezi tüm partililerin televizyon programlarını iptal etti.

Erdoğan, AKP'lilere böyle kızmış: Bana yeni parti kurdurtmayın!

erdogan-akplilere-boyle-kizmis-bana-yeni-parti-kurdurtmayin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe'de AKP'lilere kızıp "Bana yeni parti kurdurtmayın" diye bağırdığı iddia edildi.

AKP'nin Şeyh Said pankartına HDP'den tam destek

akpnin-seyh-said-pankartina-hdpden-tam-destek AKP'nin Şeyh Said pankartına HDP'den destek geldi. Cumhuriyet düşmanı Şeyh Said'e destek çıkan HDP'nin 'evetçi' vekili Altan Tan, "Şeyh Said'e 'İngiliz ajanı' diyen alçaklar İngilizlerle anlaşarak

AKP'li Özdağ'dan tarihi itiraf: HDP'liler 'evet' diyecek!

akpli-ozdagdan-tarihi-itiraf-hdpliler-evet-diyecek AKP Manisa milletvekili Özdağ, HDP'lilerin 'evet' diyeceğini itiraf etti ve Ülkücüleri de referandumda 'evet' demeye çağırdı.

AKP’li Belediye Başkanı Kocaer: "Hayır diyenler Haçlı zihniyeti..."

akpli-belediye-baskani-kocaer-hayir-diyenler-hacli-zihniyeti AKP’li Belediye Başkanı Kocaer, referandum kampanyasının tanıtım toplantısında 'Hayır'cılar için söylediği sözlerle büyük tepki çekti.

Kurtulmuş, AKP'nin referandum sloganını açıkladı

kurtulmus-akpnin-referandum-sloganini-acikladi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, AKP'nin referandum sloganını açıkladı. Kurtulmuş açıklamasına göre; AKP'nin referandum sloganı "Yeni Türkiye için evet" olacak.

Şartlar yerine gelirse AKP ile konuşabiliriz

sartlar-yerine-gelirse-akp-ile-konusabiliriz “Eğer ki, ihanet süreci tamamen ortadan kalkar, 17-25 Aralık’tan hesap sorma iradesi gösterilir, Erdoğan da anayasal sınırlarına çekilirse konuşuruz”

Milli İttifak, Arazi Çalışmaları Kapsamında Sultangazi ilçesinde

milli-ittifak-arazi-calismalari-kapsaminda-sultangazi-ilcesinde- Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Adayları Hasan Karaaslan ve Levent Çotuk, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Bşk. Hasan Akpınar eşliğinde STK, firmalar ve Sultangazililerle buluştu.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı DEVREDE!

ankara-cumhuriyet-bassavciligi-devrede Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Bülent Arınç ve Melih Gökçek hakkında yapılan suç duyuruları sonrasında soruşturma başlattı.

Sadettin Tantan bombayı patlattı

sadettin-tantan-bombayi-patlatti Vay vay vay... İlişkilere bak! AKP-BDP çatısı altında Türkiye Cumhuriyeti’ni dönüştürmeye çalışanlar, 18 yıl önce Kürt-İslam çizgisindeki Yeni Zemin’de örgütlenmiş...

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
7 hit, 6 ziyaretçi, 6 ziyaret
Bu ay:
317 hit, 54 ziyaretçi, 65 ziyaret
Toplam:
111036 hit, 28406 ziyaretçi, 38432 ziyaret