BBP HABERLERİ

Murat Yürük'ten BASIN AÇIKLAMASI

-murat-yurukten-basin-aciklamasi Büyük Birlik Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Murat Yürük Basın Açıklamasında bulundu.

ÇESİV Resmi Açılışını Gerçekleştirdi

cesiv-resmi-acilisini-gerceklestirdi ÇESİV (Çerkezköy Sivaslılar) Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği resmi açılışı çok yüksek bir katılımla, coşkulu bir şekilde gerçekleşti.

BBP'de Referandum Kavgası

bbpde-referandum-kavgasi BBP Kahramanmaraş ilçe teşkilatları ile Alperen Ocakları İl Başkanlığı tarafından BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye destek açıklaması, parti binasında gerginliğe neden oldu.

Alperenlerden Destici'ye sert tepki: İstifa et!

alperenlerden-desticiye-sert-tepki-istifa-et BBP Beykoz İlçe Teşkilatı, bildiri yayınlayarak Genel Başkan Destici'yi istifaya çağırdı. Parti tabanının yüzde 95'inin referandumda 'hayır' diyeceğinin açıklandığı bildiride, "Alperenler gönül

Destici: "OHAL'siz bir referandum süreci yaşayalım

destici-ohalsiz-bir-referandum-sureci-yasayalim BBP lideri Destici, hükümete nisan ayı başı itibarıyla OHAL'in kaldırılması çağrısında bulunarak, "OHAL'siz bir referandum süreci yaşayalım, herkes özgürce tercihini kullansın" dedi.

BBP ve Saadet Partisi'nden Referandum Açıklaması

bbp-ve-saadet-partisinden-referandum-aciklamasi Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu ve BBP Lideri Destici, yeni Anayasa teklifini görüştü. Referandumda 'HAYIR' diyeceklerini yineleyen Karamollaoğlu, 'Hayırcı'lara yapılan muameleye de çok sert tepki

TANTAN: 1 Kasım Kader Günü

tantan-1-kasim-kader-gunu Seçim öncesi ittifak girişimlerini değerlendiren Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan; MHP milliyetçi camiayı çatısı altında toplamalı dedi.

Saadet Partisi İstanbul Aday Tanıtımı coşkulu bir şölenle gerçekleştirildi

saadet-partisi-istanbul-aday-tanitimi-coskulu-bir-solenle-gerceklestirildi Sabih Samur'dan YORUM HABER Şölen havasında geçen Milletvekili Tanıtım Toplantısı muazzam bir katılım gerçekleşti.

MİLLİ İTTİFAK ESENLER'DE

milli-ittifak-esenlerde Dolu dolu bir Esenler Saha Çalışması: Sabah saatleri Seçim İrtibat Bürosu Açılışı İlerleyen saatlerde DUVAR ÇALIŞMASI Projesi Akşam ise STK ve Muhtarların Katılımı ile Akşam Yemeği

SAADET VE BBP’NİN TÜRKİYE ADAYLARI!

saadet-ve-bbpnin-turkiye-adaylari Milli İttifakı Milli İktidara yürütecek olan Neferlerin İsimleri

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
155 hit, 13 ziyaretçi, 16 ziyaret
Bu ay:
302 hit, 46 ziyaretçi, 54 ziyaret
Toplam:
110521 hit, 28294 ziyaretçi, 38296 ziyaret