BAŞBAKANLIK HABERLERİ

Yıldırım Veda Etti: "Hayat devam ediyor"

yildirim-veda-etti-hayat-devam-ediyor-- Başbakanlık personeline veda ziyaretinde konuşan Başbakan Yıldırım, "Hayat devam ediyor, bir değişim yaşıyoruz. Hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Benden yana helal olsun" dedi.

Ege Denizi'nde deprem

ege-denizinde-deprem AFAD'dan yapılan açıklamaya göre, Ege Denizi'nde 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

"BU TOPRAKLARA SAHİP ÇIKMAK BOYNUMUZUN BORCU OLMAK ZORUNDADIR”

-bu-topraklara-sahip-cikmak-boynumuzun-borcu-olmak-zorundadir KKTC Başbakanı ÖZGÜRGÜN: "BU TOPRAKLARA SAHİP ÇIKMAK BOYNUMUZUN BORCU OLMAK ZORUNDADIR”

KKTC BAŞBAKANI HÜSEYİN ÖZGÜRGÜN; " EN BÜYÜK TEMENNİM HİÇBİR ÇOCUĞUN SAVAŞI VE SAVAŞIN GETIRDİĞİ ACILARI ASLA YAŞAMAMASI"

kktc-basbakani-huseyin-ozgurgun--en-buyuk-temennim-hicbir-cocugun-savasi-ve-savasin-getirdigi-acilari-asla-yasamamasi “EN BÜYÜK TEMENNİM HİÇBİR ÇOCUĞUN SAVAŞI VE SAVAŞIN GETİRDİĞİ ACILARI ASLA YAŞAMAMASI” “ÖNEMLİ BİR DÖNÜM NOKTASI… ÇOCUKLAR İÇİN DE ONURLU BİR BAYRAM”

BAŞBAKAN HÜSEYIN ÖZGÜRGÜN, İSLAM KONFERANSI DIYALOG VE İŞBIRLIĞI GENÇLIK FORMU HEYETINI KABUL ETTI

basbakan-huseyin-ozgurgun-islam-konferansi-diyalog-ve-isbirligi-genclik-formu-heyetini-kabul-etti Başbakan Hüseyin Özgürgün, İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Formu Başkanı Elshad İskandarov ve Genel Direktör Elmanddin Mehdiyev’i Meclis’te kabul ederek görüştü. Kabulde, Milli Eğitim ve

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
14 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
324 hit, 55 ziyaretçi, 66 ziyaret
Toplam:
111043 hit, 28407 ziyaretçi, 38433 ziyaret