DANIŞMAN HABERLERİ

Mukadder Başeğmez, Akşener'in Başdanışmanı Oldu

mukadder-basegmez-aksenerin-basdanismani-oldu İYİ Parti'de yeniatamalar gerçekleşti. Gazeteci Ayşe Sucu ve siyasetçi Mukadder Başeğmez, Akşener'in başdanışmanları oldu.

Âşık Veysel’in torunu Çiğdem Özer Meral Akşener'e danışman oldu

sik-veyselin-torunu-cigdem-ozer-meral-aksenere-danisman-oldu İYİ Parti, Genel Başkan’ı Meral Akşener'e üç yeni yeni danışman atandı. Âşık Veysel’in torunu Çiğdem Özer de Akşener'in danışmanları arasında yer aldı.

Meral Akşener'in Basın Danışmanı kim oldu?

meral-aksenerin-basin-danismani-kim-oldu Meral Akşener yeni partisinin kuruluşunu Çarşamba günü Ankara’da düzenlenecek toplantıda açıklamaya hazırlanıyor. Akşener’in Basın Danışmanlığı görevine ise tanıdık bir isim getirildi.

Abdullah Gül'ün danışmanı tutuklandı

abdullah-gulun-danismani-tutuklandi Abdullah Gül'ün danışmanı Ayşe Yılmaz tutuklandı.

Erdoğan'a Yeni BAŞDANIŞMAN

erdogana-yeni-basdanisman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldız Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Profesörü Gülnur Aybet'i, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak atadı.

Yiğit Bulut'a tahsis edilen 850 bin TL'lik araba Meclis'i karıştırdı

yigit-buluta-tahsis-edilen-850-bin-tllik-araba-meclisi-karistirdi CHP Hatay Milletvekili Yarayıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı olan Türkiye Varlık Fonu A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Yiğit Bulut’a tahsis edilen 850 bin TL’lik lüks makam aracını TBMM

Hidayet Türkoğlu, Başkan Aydıner'i ziyaret etti

hidayet-turkoglu-baskan-aydineri-ziyaret-etti "Bayrampaşalı ve Boşnak asıllı olan Hidayet Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Başdanışmanı olarak atanmasının ardından ilk ziyaretini Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
36 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Bu ay:
346 hit, 65 ziyaretçi, 77 ziyaret
Toplam:
111065 hit, 28417 ziyaretçi, 38444 ziyaret