EDİRNE HABERLERİ

'Ben dilenci değilim' demişti hayatını kaybetti

ben-dilenci-degilim-demisti-hayatini-kaybetti- Edirne'de dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar’dan kanser ilaçlarının temini için yardım isteyen ve kendisine verilen parayı, ’Dilenci değilim" diyerek geri çeviren lenf kanseri hastası

Çalışan TÜRKİYE: Nice mutlu günlere hep birlikte inşaallah

calisan-turkiye-nice-mutlu-gunlere-hep-birlikte-insaallah Kaçkar Karadeniz TV, Çalışan TÜRKİYE, Aziz Türk Milletinin Kurban Bayramını tebrik eder.

Edirne Bedesten Çarşısı Özel Gündem'de ele alındı

edirne-bedesten-carsisi-ozel-gundemde-ele-alindi DorukTürk TV'nin gündemi oluşturan programı ÖZEL GÜNDEM'de Edirne Bedesten Çarşısı ele alındı.

Edirne Belediye Başkanı, Selanik'te evlendi

edirne-belediye-baskani-selanikte-evlendi Edirne Belediye Başkanı CHP’li Recep Gürkan, Mürüvvet Esra Çevik ile Yunanistan’ın Selanik kentinde Türkiye Başkonsolosluğu’nda evlendi.

GÖZÜN AYDIN EDİRNE; İki Ödüllü Projeye Onay

gozun-aydin-edirne-iki-odullu-projeye-onay Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Meclis Salonu’nda Basın Mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıda Edirne Belediyesi tarafından önceki yıllarda düzenlenen Selimiye Camii Çevresi Kentsel

Meral Akşener'e El Yapımı HAYIR kolyesi

meral-aksenere-el-yapimi-hayir-kolyesi -ÖZEL HABER- Trakya Buluşmasının Edirne etabında Edirnelilerle bir araya gelen Akşener'e sürpriz hediye...

Meral Akşener EDİRNE BULUŞMASI

meral-aksener-edirne-bulusmasi Referandum çalışmaları kapsamında yurt gezilerini sürdüren MHP Genel Başkan Adayı Akşener, 2 Nisan Pazar günü (bugün) Edirnelilerle bir araya gelecek.

Meral Akşener EDİRNE BULUŞMASI

meral-aksener-edirne-bulusmasi Referandum çalışmalarına Lüleburgaz'da devam eden MHP Genel Başkan adayı Akşener Pazar günü Edirne'de olacak.

Akşener'e engellemeler bitmiyor!

aksenere-engellemeler-bitmiyor MHP Genel Başkan Adayı Akşener'in yeni Anayasa değişikliği referandumunda sürdürdüğü 'Hayır' programlarına çeşitli engellemeler çıkıyor. Son olarak Edirne'de yapacağı program öncesi salon tadilata

BAKAN KILIÇ’A KIRKPINAR DAVETİ

bakan-kilica-kirkpinar-daveti Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 18-24 Temmuz 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da davet edildi.

GAZETECİLİK KAN VE SÜT İŞİDİR!

gazetecilik-kan-ve-sut-isidir Eğer kanın ve sütün temiz ise, işini layıkı ile hak yemeden, tetikçi olmadan yapıyorsan birinci fotoğrafı kullanır ve "Meral Akşener, şehit babası ile yan yana oturdu acısını paylaştı" diye

Vali Özdemir Bugün Göreve Başlıyor

vali-ozdemir-bugun-goreve-basliyor Resmi Gazetede yayınlanan son valiler kararnamesi ile Edirne ilimiz valiliğine atanan Vali Günay Özdemir bugün göreve başlayacak.

Gündem KIBRIS

gundem-kibris 25. ve 26. Dönem - Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı Levent Çotuk ile beraberdik bugün. Kendisine Edirne Saadet Bülteni ile birlikte Saadet Partisi Edirne Milletvekili Adayı ve Edirne İl

KIBRIS MİLLİ DAVAMIZDIR

kibris-milli-davamizdir Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Kıbrıs üzerinde yürütülen pazarlıkları tehlikeli ve yanlış bulduklarını söyledi.

EDİRNE VALİSİ DURSUN ALİ ŞAHİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

edirne-valisi-dursun-ali-sahinin-kurban-bayrami-mesaji- Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde dini ve milli bayramlarımız toplumsal dayanışmamızın, kaynaşmamızın “BİR ve DİRİ” olmamızın ortak adıdır.

EDİRNE VALİSİ DURSUN ALİ ŞAHİN, ÖRNEK VALİ SEÇİLDİ

edirne-valisi-dursun-ali-sahin-ornek-vali-secildi Türkiye Gençlik ve spor Konfederasyonu Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i yılın örnek valisi seçti.

CİĞERCİ MENÜSÜNDE YERLİ KARPUZ

cigerci-menusunde-yerli-karpuz Edirne Belediyesi tarafından yerli karpuz üreticisine sahip çıkmak adına başlatılan ’Bir Karpuz Al, Çiftçiye Derman Ol’ kampanyasını Tava Ciğer esnafı da destekliyor.

ZOR OYUNU BOZAR!

zor-oyunu-bozar Saraya çıkan ilk CHP’li olarak tarihe geçti Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan. Yaptı ama sorun bakalım neden yaptı?

GÜNLERDEN EDİRNE

gunlerden-edirne "Günlerden Edirne" aslında DORUKTÜRK TV'de başlayacak olan programlarımızdan biri. Ve şöyle bir karar aldık DORUK TÜRK Televizyonuna yapacağımız programı eşzamanlı olarak DORUKTÜRK MERKEZ'e de haber

Edirne'de Silahlı Kavga: 2 Polis Yaralı, 5 Gözaltı

edirnede-silahli-kavga-2-polis-yarali-5-gozalti Edirne’de, iddiaya göre ‘alacak-verecek’ sebebiyle iki grup arasında yaşanan silahlı kavgada, 2 polis hafif şekilde yaralanırken, 5 kişi de gözaltına alındı.Olay, saat 14.30 sıralarında Edirne Londra