KANDİL HABERLERİ

"Türkiye, tek parti dönemine dönüyor"

turkiye-tek-parti-donemine-donuyor-- İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aydın, AKP iktidarının milleti, tek vatan, tek devlet, tek millet ve tek bayrak söylemleriyle kandırarak "tek parti ve tek adam" rejimi kurduğunu söyledi.

Bakan Soylu: ÇOCUKLAR DAĞA ÇIKIYORSA SORUMLUSU BENİM

bakan-soylu-cocuklar-daga-cikiyorsa-sorumlusu-benim Mardin'de konuşan Bakan Soylu, "Ben bugün İçişleri Bakanıyım, eğer bir ailenin 13 yaşındaki kızı, 12 yaşındaki evladı, 14 yaşındaki evladı kendisinden habersiz bir şekilde Kandil'e götürülüyorsa

TSK, Şanlıurfa'daki Saldırının Ardından Bomba Yağdırdı

tsk-sanliurfadaki-saldirinin-ardindan-bomba-yagdirdi TSK, Irak'ın kuzeyi Kandil, Zap ve Metina bölgelerinde tespit edilen hedeflere nokta atışı yapıldığını açıkladı. 12 sığınak ve barınak imha edildi.

BASKIN BASANINDIR! BASACAĞIMIZ YER KANDİL DAĞIDIR!

baskin-basanindir-basacagimiz-yer-kandil-dagidir Dün şehitlerimiz vardı, bugün de var kuvvetle ihtimal yarın da olacak. Kışlada bizi terletmeyenler, Barış Çubuğu tüttürenler bugün kanımızın üzerinden siyaset yapıyorlar. "Ter dökmeyen kan döker"

10 uçakla 4’üncü dalga

10-ucakla-4uncu-dalga TÜRK Hava Kuvvetleri’ne ait savaş uçakları bir gün aradan sonra bu akşam Kuzey Irak’ta terör örgütü PKK kamplarına yönelik yeniden hava operasyonu düzenledi.

Bahçeli’ye bir özür borçlular

bahceliye-bir-ozur-borclular MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan; “Ak Parti iktidarının yürüttüğü çözüm süreci, bugünkü şartlarda MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi tarih önünde haklı çıkartmıştır.

'Tehdit sürdükçe operasyonlar devam edecek'

tehdit-surdukce-operasyonlar-devam-edecek Başbakan Davutoğlu, terör örgütleri PKK, DAEŞ ve DHKP/C'ye yönelik 22 ildeki operasyonlarda 590 kişinin gözaltına alındığını bildirdi, "Tehdit sürdükçe operasyonlar devam edecek" dedi.