MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HABERLERİ

Akşener: Kuvayı Milliye'yi ÖSO'yla kıyaslamak ayıptır ayıp!

aksener-kuvayi-milliyeyi-osoyla-kiyaslamak-ayiptir-ayip-- Partisinin il başkanlığının açılışı için Yalova'ya giden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, burada gerçekleştirdiği konuşmada Erdoğan'ın ÖSO'yla ilgili sözlerine tepki gösterdi.

NATO skandalında Başsavcılık devrede!

nato-skandalinda-bassavcilik-devrede Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, NATO'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Mustafa Kemal Atatürk'ü hedef alan olaylarla ilgili soruşturma başlattı.

Sıra dışı müftüden Atatürk'ü eleştirenlere tepki

sira-disi-muftuden-ataturku-elestirenlere-tepki Kırklareli'de, 'sıra dışı müftü' olarak tanınan İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık, yerel gazete yayımlanan köşe yazısında, Atatürk'ü eleştirenlere tepki gösterdi.

Yıldırım : Atatürk, değişim ve dönüşümünü sağlamıştır

yildirim--ataturk-degisim-ve-donusumunu-saglamistir BAŞBAKAN Binali Yıldırım, 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Einstein’dan Atatürk’e Mektup

einsteindan-ataturke-mektup OSE Dünya Birliği’nin şeref başkanı olarak, Almanya’dan 40 profesör ve doktorun bilimsel ve tıbbi çalışmalarına Türkiye’de devam etmelerine müsaade vermeniz için başvuruda bulunmayı

Vahdettin'in torunu: Ailemizin sonu Türk halkının kurtuluşu oldu

vahdettinin-torunu-ailemizin-sonu-turk-halkinin-kurtulusu-oldu Son Osmanlı Padişahı Vahdettin'in torunu Neslişah Evliyazade 'Aileniz Atatürk'e kızgın mı?' sorusuna "Asla Atatürk'e düşman ya da kızgın değiller. Belki Osmanlı hanedanının sonu oldu ama Türk

MECLİS OTURUMUNDA MUSTAFA KEMAL 'GERİLİMİ'

meclis-oturumunda-mustafa-kemal-gerilimi TBMM'nin kuruluşunun 97’nci yıldönümünde yapılan özel oturumda, Meclis Başkanı İsmail Kahraman ile CHP Grup Başkanvekili Levent Gök arasında Mustafa Kemal’i anmama gerekçesiyle ‘tartışma' yaşandı.

TATVAN Kaymakamından anlamlı 23 NİSAN Mesajı

tatvan-kaymakamindan-anlamli-23-nisan-mesaji Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mustafa Kemal’e hakaret ediyorsunuz

cumhurbaskani-erdogan-mustafa-kemale-hakaret-ediyorsunuz İlim Yayma Vakfı Genel Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'ye tepki göstererek "İkide bir tek adam tek adam. Gazi Mustafa Kemal'e hakaret ediyorsunuz ya! Gazi, İnönü ile

BAŞKANLIK SİSTEMİNDE OLMASI GEREKEN ASIL NOKTA?

baskanlik-sisteminde-olmasi-gereken-asil-nokta Sabih Samur, AKİT TV'de hazırlayıp sunduğu Çapraz Sorgu programında aylar önce açıklamıştı.

BAŞKAN PEKDAŞ’TAN 9 EYLÜL MESAJI

baskan-pekdastan-9-eylul-mesaji Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş İzmir’in düşman işgalinden kurutuluşunun 93’üncü yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ZAFER, HÜZÜN, SEVİNÇ VE GURUR

zafer-huzun-sevinc-ve-gurur Aziz Türk Milleti Resmi iyi okuyalım. Bardağın yarısı boş ve ya bardağın yarısı dolu misali.