RAMAZAN HABERLERİ

Kerim Yılmaz'dan Ramazan Bayramı Röportajı

kerim-yilmazdan-ramazan-bayrami-roportaji Ünlü İş İnsanı, LinePort Rent a Car'ın Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Yılmaz DorukTürk Merkez Gazetesi'ne bayram ile ilgili demeç verdi.

DALAMAN MÜBAREK RAMAZAN AYINA HAZIR

dalaman-mubarek-ramazan-ayina-hazir Dalaman Belediyesi, geleneksel hale gelen İftar programları ile ilgili hazırlığını tamamladı.

Güllaç neden Ramazan ayında yapılır?

-gullac-neden-ramazan-ayinda-yapilir Ramazan ayında iftar sofralarımızın vazgeçilmezi olan güllaç, ilk olarak Osmanlı saraylarında şehzadeler için yapılıyordu.

Ertan Macit Saldırıya Uğradı!

ertan-macit-saldiriya-ugradi Beykoz'da Sahur sonrası dün gece evine dönüşte aracının önü kesilen Macit'e kalabalık bir grup saldırıda bulundu.

Oruç ne ile açılmalı?

oruc-ne-ile-acilmali Ramazanın başlamasına saatler kaldı. Peki oruç neyle açılmalı? Oruç neyle açılırsa daha sağlıklı olur? Hurma yalnızca bir gelenek mi? Yoksa oruç hurmayla mı açılmalı? Su ve zeytin oruç

2017 İstanbul Diyanet Ramazan İmsakiyesi

2017-istanbul-diyanet-ramazan-imsakiyesi İSTANBUL 2017 İmsakiye takvimi Diyanet İşleri tarafından gün gün sahur vakti ve iftar saatleri ile oluşturuldu. İşte 27.05.2017'de başlayacak olan Ramazan ayının İstanbul imsakiyesi.

Ünlü Yönetmen Melih Gülgen hayatını kaybetti

unlu-yonetmen-melih-gulgen-hayatini-kaybetti Yapımcı, yönetmen ve senaryo yazarı Melih Gülgen (71), İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

İstanbul’da Metro seferlerinin saati uzatıldı

istanbulda-metro-seferlerinin-saati-uzatildi Ramazan ayının başlaması nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi metro seferlerinin saatlerini esneterek değişiklik yaptı.