TRABZON HABERLERİ

Karadeniz'de gemi inşaatı dünya standartlarına ulaştı

karadenizde-gemi-insaati-dunya-standartlarina-ulasti Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu yeni tersane alanında incelemelerde bulundu

Trabzon’da patlama: 2 asker yaralı

trabzonda-patlama-2-asker-yarali Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında güvenlik güçlerinin teröristlere yönelik arama tarama çalışmaları sırasında pet şişe içine tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 2 asker

Ali Akar Süleyman Soyluya Yüklendi!

ali-akar-suleyman-soyluya-yuklendi Demokrat Parti GİK Üyesi Ali Akar, "İçişleri Bakanı Soylu her açıklamasında terörü bitirdik,inlerine girdik diyerek bu milleti aldatmıştır." sözleri ile sosyal medya hesabından Soylu'ya seslendi.

CHP'li Haluk Pekşen'den hükümete 6 soru

chpli-haluk-peksenden-hukumete-6-soru CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, hükümete varlık fonuyla ilgili kritik 6 soru sordu.

Bakan Soylu'dan "işsizlik ne olacak?" sorusuna ilginç cevap

bakan-soyludan-issizlik-ne-olacak-sorusuna-ilginc-cevap Trabzon'un Düzköy İlçesi'nde vatandaşlara seslenen İçişleri Bakanı Soylu, işsiz bir gencin "bu işsizlik nasıl düzelecek?" soruna ilginç bir cevap verdi. Soylu, "sen merak etme" diyerek cevap verdi.

Dink soruşturmasında çarpıcı ifade: Samast, 'Ogün bey' ismine ayrılan biletle İstanbul'dan ayrıldı

dink-sorusturmasinda-carpici-ifade-samast-ogun-bey-ismine-ayrilan-biletle-istanbuldan-ayrildi Hrant Dink’in katili Ogün Samast’ın Samsun Emniyeti’nde çekilen fotoğraflarıyla ilgili gözaltına alınan şüphelilere yönelik soruşturmada, Ogün Samast’ın, ’Ogün bey’ adına hazırlanmış

Trabzon'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki!

trabzonda-icisleri-bakani-suleyman-soyluya-tepki “Hayır” diyeceklerini açıklayan çok sayıda siyasi parti, örgüt ve gönüllü kuruluşların katılımıyla oluşturulan Hürriyet ve Memleket İçin Elele Platformu, giderek artan baskı, saldırı ve

Sancaktepe'de HAMSİ FESTİVALİ

sancaktepede-hamsi-festivali Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe Trabzonlular Derneği'nce bu yıl ilki düzenlenen Hamsi Festivali'nde BEŞ TON hamsi vatandaşlara ikram edildi.

TDF KADIN KOLLARI BASIN ACIKLAMASI

tdf-kadin-kollari-basin-aciklamasi Bu yayın hem tüm Trabzonluları rencide etmekte, hem de toplumun vicdanını rahatsız ederek halk üzerinde infial uyandırmaktadır.

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINA ATANAN SAYIN SALİH ZEKİ ÇOLAK’I KUTLUYORUZ

kara-kuvvetleri-komutanligina-atanan-sayin-salih-zeki-colaki-kutluyoruz 1.Ordu komutanımız Sayın Orgeneral Zeki Salih Çolak’ın Kara Kuvvetleri Komutanı olması nedeniyle kendisini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.