TSK HABERLERİ

Afrin sınırına askeri sevkiyat sürüyor

afrin-sinirina-askeri-sevkiyat-suruyor- Kilis’ten, Suriye’nin Halep kentine bağlı Afrin sınırına zırhlı personel taşıyıcı ile tank sevk edildi.

Zorunlu askerlikle ilgili düzenleme

zorunlu-askerlikle-ilgili-duzenleme OHAL kapsamında yayımlanan KHK ile şehit çocukları ve kardeşleri zorunlu askerlikten istekleri olmadıkça muaf tutuldular...

Türk botları, Yunan botlarını engelledi

turk-botlari-yunan-botlarini-engelledi Bodrum açıklarındaki Kardak kayalıkları yakınlarına Yunan balıkçılarla gelen 2 Yunan sahil güvenlik botu, bölgede avlanan Türk balıkçıları tacize kalkışınca, 2 Türk sahil güvenlik botu tarafından

Türkiye İdlib'e neden giriyor?

turkiye-idlibe-neden-giriyor Türkiye, Rusya ve İran arasındaki anlaşma çerçevesinde bazı Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarının Suriye’nin İdlib iline intikalinde hazırlıklar tamamlanmak üzere.

Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları Suriye sınırında

orgeneral-hulusi-akar-ve-kuvvet-komutanlari-suriye-sinirinda Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar kuvvet komutanlarıyla beraber operasyonlarla ilgili bilgi aldı.

Askere GÖKTÜRKÇE Yasağı

askere-gokturkce-yasagi TSK'da yayınlanan yeni düzenlemeye göre askerin 'Göktürkçe' yazılı apoletler takması yasaklandı. Yayınlanan kıyafet yönetmeliğinde, "İsimlik, birlik arması, şerit rozet, brove haricinde başka bir

Afrin'de harekât An Meselesi! Bölge 3 koldan kuşatıldı

afrinde-harekt-an-meselesi-bolge-3-koldan-kusatildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "taviz vermeyeceğiz" dediği Afrin, Türkiye tarafından üç bölgeden kuşatılıyor.

TSK, Afrin'deki PYD Mevzilerini Vurdu!

tsk-afrindeki-pyd-mevzilerini-vurdu Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) bağlı sınır birlikleri, terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu PYD'nin Afrin'deki mevzilerini vurdu.

İran'dan beklenen ziyaret

irandan-beklenen-ziyaret Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, İranlı mevkidaşı Tümgeneral Bakıri ile bir araya geldi.

TSK'dan Kuzey Irak'a hava harekatı

tskdan-kuzey-iraka-hava-harekati Kuzey Irak'a yapılan operasyonda 3 terörist etkisiz hale getirildi.

TSK'da dikkat çeken uygulama! Darbe girişiminin izlerini siliyor

tskda-dikkat-ceken-uygulama-darbe-girisiminin-izlerini-siliyor Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), ihraç edilen subayların fotoğraflarını ve isimlerini görev yaptıkları birliklerden kaldırdı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın emriyle hayata geçirilen

YAŞ öncesi TSK'da kritik değişiklik

yas-oncesi-tskda-kritik-degisiklik YAŞ Yönetmeliği’nin ardından Subay Sicil Yönetmeliği’nde de değişiklik yapılarak bu iki yönetmelik arasında uyum gerçekleştirildi. Yapılan son değişiklikle, terfi sırasındaki general-amiraller ve

YAŞ Yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlandı

yas-yonetmeligi-resmi-gazetede-yayimlandi Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Başbakanlığın "Yüksek Askeri Şura Yönetmeliği" yayımlandı.

Yunanistan tatbikatımızı taciz etti!

yunanistan-tatbikatimizi-taciz-etti Yunanistan, Ege ve Akdeniz'de gerginliği tırmandıran tutumunu Anadolu Yıldızı tatbikatı sırasında da sürdürdü, tatbikatın yapıldığı bölgede jetlerini uçurdu.

Kuzey Irak'a İHA'lı operasyon

kuzey-iraka-ihali-operasyon Silahlı İHA ile Irak'ın kuzeyinde 3 terörist etkisiz hale getirildi.

TSK'nın Operasyonuna ABD'den Açıklama

tsknin-operasyonuna-abdden-aciklama ABD Dışişleri Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye ve Kuzey Irak'ta düzenlediği hava harekatı hakkında açıklama yaptı.

Milli gemide radar skandalı

milli-gemide-radar-skandali MİLGEM Projesi dahilinde inşa edilen korvetlerin en önemli parçası olan ve Thales tarafından üretilen 3D çok telli radarı SMART-S Mk2'nin tam performansla çalışmadığı ve hedefleri göremediği kaydedildi.

TSK'dan Antalya Toplantısı hakkında açıklaması

tskdan-antalya-toplantisi-hakkinda-aciklamasi Antalya'da; Türkiye, ABD ve Rusya'nın genelkurmay başkanları arasında gerçekleşen toplantıya ilişkin TSK açıklama yaptı.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki PİLOT açığı hızla kapanıyor

hava-kuvvetleri-komutanligindaki-pilot-acigi-hizla-kapaniyor HAVA Kuvvetleri Komutanlığı’nda görev yapan ve çoğunlukla FETÖ’cü personelin engellemesi sonucu savaş pilotu olamayıp ‘yer hizmeti sınıfı’na gönderilen personelden 1076’sına yeniden pilot olma

TSK, Şanlıurfa'daki Saldırının Ardından Bomba Yağdırdı

tsk-sanliurfadaki-saldirinin-ardindan-bomba-yagdirdi TSK, Irak'ın kuzeyi Kandil, Zap ve Metina bölgelerinde tespit edilen hedeflere nokta atışı yapıldığını açıkladı. 12 sığınak ve barınak imha edildi.

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
80 hit, 21 ziyaretçi, 36 ziyaret
Bu ay:
488 hit, 145 ziyaretçi, 181 ziyaret
Toplam:
109004 hit, 27816 ziyaretçi, 37669 ziyaret