AŞK-I DAMAK

WorldFood İstanbul 2017 Geleneksel Kıbrıs Türk Kahvesi "Mustafa Gülbahar"

worldfood-istanbul-2017-geleneksel-kibris-turk-kahvesi-mustafa-gulbahar- WorldFood İstanbul 2017 Geleneksel Kıbrıs Türk Kahvesi "Mustafa Gülbahar" markası Yönetim Kurulu Başkanı Okyay Sadıkoğlu Aşk-ı Damak programında DorukTürk TV'ye konuk oldu.

Uzmanlardan “gıda” uyarısı

uzmanlardan-gida-uyarisi Seyahate çıkacaklara, özellikle mola yerlerinde açık ve menşei belirsiz suları içmemeleri, salata, sütlü tatlı, pasta ve zeytinyağlıların soğuk, pişirilmiş kırmızı et, tavuk ve balık yemeklerinin

Kap damarlarındaki kan dolaşımını arttıran bitkisel formül: Alıç sirkesi

kap-damarlarindaki-kan-dolasimini-arttiran-bitkisel-formul-alic-sirkesi Modern zamanların ciddi rahatsızlıklarından biri olan kalp damarlarındaki tıkanıklık için doğal bir yöntem bugünlerde konuşulmaya başladı. Alıç bitkisinin, kalp kaslarını güçlendirici, kalp

Güllaç neden Ramazan ayında yapılır?

-gullac-neden-ramazan-ayinda-yapilir Ramazan ayında iftar sofralarımızın vazgeçilmezi olan güllaç, ilk olarak Osmanlı saraylarında şehzadeler için yapılıyordu.

Yeraltında Sahur

yeraltinda-sahur Zonguldak’ta maden işçileri ramazan ayının ilk sahurunu yerin metrelerce altında, tahtadan kurdukları yer sofrasında evlerinden getirdikleri yiyeceklerle yaptı.

Oruç ne ile açılmalı?

oruc-ne-ile-acilmali Ramazanın başlamasına saatler kaldı. Peki oruç neyle açılmalı? Oruç neyle açılırsa daha sağlıklı olur? Hurma yalnızca bir gelenek mi? Yoksa oruç hurmayla mı açılmalı? Su ve zeytin oruç

Kahvenin akıl almaz zararları ve faydaları!

kahvenin-akil-almaz-zararlari-ve-faydalari Gündelik hayatımızın vazgeçilmezlerinden kahve hemen hemen herkesin içtiği ve en çok içilen içeceklerden bir tanesi. Her gün içtiğimiz kahvenin yararlarından ve zararlarından haberimiz var mı?

MEY İÇKİ'ye Tarihi Ceza!

mey-ickiye-tarihi-ceza MEY İçki'nin 'rakiplerinin faaliyetlerini engelleyici davranışlarda bulunduğu'na karar veren Kurul, idari para cezası uygulanmasına karar verdi. Kurul, Mey İçki'ye 155 milyon 782 bin 969 TL idari para cezası

Erkek Erkeğe yenen tek yemek?

erkek-erkege-yenen-tek-yemek Erkek erkeğe yenen tek yemek? Merak ediyorsanız Aşk-ı Damak'ta sorunun yanıtı var :)

ZERDEÇAL NEDİR? FAYDALARI NELERDİR?

zerdecal-nedir-faydalari-nelerdir Zerdeçal, ana vatanı Doğu Hindistan olan ve Asya’nın sıcak bölgelerinde yetişen, sarı renkte çiçekleri olan, kök saplarından safrana benzer bir madde çıkarılan, yemeklere çeşni vermek için baharat

İftar Davetine İcabet

iftar-davetine-icabet İşadamı, Siyasetçi Levent Çotuk'un düzenlemiş olduğu iftar yemeğine Samur Medya olarak icabet ettik.

Gökçeada’da tohum takas şenliği

gokceadada-tohum-takas-senligi Uluslararası Sakin Şehir ( Cittaslow) Belediyeler Birliği üyesi ve dünyanın 34’üncü ve Türkiye’nin 2’nci Yeryüzü Pazarı (Earth Market) olan Gökçeda’da yerel kaynakları ve geleneksel değerleri

İstanbul’da Metro seferlerinin saati uzatıldı

istanbulda-metro-seferlerinin-saati-uzatildi Ramazan ayının başlaması nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi metro seferlerinin saatlerini esneterek değişiklik yaptı.

Tayland Mutfağı

tayland-mutfagi Tayland mutfağı Tayland'ın milli mutfağıdır. Birden fazla Güneydoğu Asya geleneğini harmanlamıştır ve hafif hazırlanmış, güçlü aromatik unsurlar ihtiva eden yemekleriyle tanınır.

HAYAT ASLINDA BİR ÇORBADIR

hayat-aslinda-bir-corbadir Hayat aslında bir çorbadır. Ve bu çorbanın malzemesi, içeriği, tadı ülkelere göre değişir.

CİĞERCİ MENÜSÜNDE YERLİ KARPUZ

cigerci-menusunde-yerli-karpuz Edirne Belediyesi tarafından yerli karpuz üreticisine sahip çıkmak adına başlatılan ’Bir Karpuz Al, Çiftçiye Derman Ol’ kampanyasını Tava Ciğer esnafı da destekliyor.

OBEZİTE NEDİR?

obezite-nedir Son dönemlerin en büyük sağlık sorunu şişmanlık diğer bir değişle obezite tüm dünyada hızla artan bir sağlık sorunudur.

Hardaliye?

hardaliye HARDALİYE Üzüm suyuna hardal ilave edilerek hazırlanan, kendine has tat ve kokusu olan alkolsüz bir içecektir.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
33 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
380 hit, 72 ziyaretçi, 85 ziyaret
Toplam:
111099 hit, 28424 ziyaretçi, 38452 ziyaret