TOKİ BAŞKANI TURAN, BAŞKAN AYDINER’İ ZİYARET ETTİ

toki-baskani-turan-baskan-aydineri-ziyaret-etti

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Başkan Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından gerçekleşen toplantıda Bayrampaşa Vatan Mahallesi’nde hayata geçirilmesi planlanan kentsel dönüşüm projesi değerlendirildi.
17 Ekim 2017 Salı 10:10

 Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici, Ahmet Kumbasar, Gökhan Balekoğlu ve Naser Şimşek ile TOKİ yetkilileri de hazır bulundu. Ziyaretin sonunda Başkan Aydıner, TOKİ Başkanı Ergün’e hediye takdim etti.

Oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaretin ardından, TOKİ yetkilileri ile Bayrampaşa Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü personeli toplantıda bir araya geldi. Başkan Aydıner ile Ergün Turan’ın başkanlık ettiği toplantıda Vatan Mahallesi’nde hayata geçirilmesi planlanan kentsel dönüşüm projesi tüm yönleriyle değerlendirildi.

Vatan Mahallesi kentsel dönüşüm projesinin hayata geçirilmesi için TOKİ ile Bayrampaşa Belediyesi arasında daha öncede karşılıklı protokol imzalanmıştı.

DORUKTÜRK MERKEZ, BAYRAMPAŞA


Haber okunma sayısı: 1196Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
33 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
380 hit, 72 ziyaretçi, 85 ziyaret
Toplam:
111099 hit, 28424 ziyaretçi, 38452 ziyaret