Bireysel sporcuların yanında “Dufy” var

bireysel-sporcularin-yaninda-dufy-var

Erkek giyim markası Dufy, Türkiye’de bireysel spor branşlarında mücadele eden genç sporcuların başarılarını desteklemek için sponsor oldu.
21 Haziran 2017 Çarşamba 08:32

 Dufy, SwissotelTheBosphorus’da gerçekleştirdiği basın toplantısı ve iftar yemeğinde sponsorlukla ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan basın toplantısında Dufy, Teknik Direktör Abdullah Avcı öncülüğünde başlatılan proje ile birlikte 5 farklı bireysel spor branşına sponsor olduklarını aynı zamanda da bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında belirli zamanlarda elde edilen satışları ALS hastalarına ve Parıltı Derneği’ne bağış olarak katkı sağlayacaklarını dile getirdi. Abdullah Avcı da böyle bir projede olduğu için mutlu olduğunu ve daha da ilerleyeceklerini söyledi.
 

“MANEVİ MARKASI OLMAYA BAŞLADIK”

Dufy Büyük Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Hüseyin Eğilmezgil bir yıl önce Dufy Markasını aldıklarını ve bu doğrultuda da yeni projelere imza atmayı hedeflediklerini dile getirerek, “Markamız 1952 yılından bu yana kalitesini kanıtlamış bir markadır. Markayı alıp sadece gömlek konusunda değil hem ulusal hem de uluslararası düzeyde değer kazandırmayı amaçlıyoruz. Gömleğin dışına da taşarak bir yaşam tarzı belirlemeyi amaçladık” dedi.

 

Genç yeteneklerin böyle bir desteğe ihtiyaçları olduğuna da değinen Hüseyin Eğilmezgil, “Ülkemizde takım sporlarının çok güçlü olduğunu biliyoruz. Fakat genç yeteneklerin olduğunu ve bunların fark edilmediğini gözlemledik. Bugün onların giyim sponsorluğu gibi olsa da aslında o kardeşlerimizin manevi bir markası da olmaya başladık” diye konuştu.


Haber okunma sayısı: 1400Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ