ÇALIŞAN TÜRKİYE

Galataport’tan Yıkım Açıklaması

galataporttan-yikim-aciklamasi Galataport projesini yürüten Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. Son dönemde sahilde gerçekleştirilen yıkım işlemlerine ilişkin açıklama yaptı.

BAŞIMIZ SAĞOLSUN FETHİYE

basimiz-sagolsun-fethiye Muğla'nın Fethiye İlçesindeki krom madeninde 'kontrollü' patlama sırasında göğsüne ve başına kaya parçaları isabet eden işçi 39 yaşındaki Sezgin Altın, yaşamını yitirdi.

Rıza Müftüoğlu kitabını imzalayacak

riza-muftuoglu-kitabini-imzalayacak MHP eski Genel Başkan Yardımcısı Rıza Müftüoğlu,"Dokuz Işık Başkanlık Sistemi Devlet Din ve Toplum" adlı kitabını imzalayacak.

SALİH ALTUN İMZA GÜNÜ

salih-altun-imza-gunu "Çünkü Sen Yoktun" eseri ile sizleri bekliyor Sn. Salih Altun CNR Kitap Fuarı'nda...

Gazprom, Türk Akımı’nın deniz kısmı çalışmalarının başlayacağı tarihi açıkladı

gazprom-turk-akiminin-deniz-kismi-calismalarinin-baslayacagi-tarihi-acikladi 'Gazprom' şirketi Yönetim Kurulu üyesi Oleg Aksyutin, 'Gazprom'un Türk Akımı boru hattının deniz kısmının yapımına önümüzdeki aylarda başlayacağını açıkladı.

Ömer Koç: Yatırımın önü açılmalı

omer-koc-yatirimin-onu-acilmali Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç Türkiye'nin kurumlarının güçlendirilmesi gerektiğini belirterek, “Keyfi politika uygulamaları yerine prensip ve kaideler çerçevesinde öngörülebilir

DeFacto Gazze’de ilk uluslararası mağazayı açtı

defacto-gazzede-ilk-uluslararasi-magazayi-acti Gazze'de mağaza açan DeFacto uluslararası perakende şirketleri arasında bölgeye ilk giren firma oldu. Abluka sebebiyle mağaza kurulurken Türkiye'den hiçbir ekip Gazze'ye gitmedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜSİAD yönetimini kabul etti

cumhurbaskani-erdogan-tusiad-yonetimini-kabul-etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) yönetimini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

"İstihdam sözünü yerine getirmeyeni ifşa edeceğim"

istihdam-sozunu-yerine-getirmeyeni-ifsa-edecegim Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TOBB’da kendisine istihdam seferberliği için söz veren işadamlarını uyararak, “Söz verip de yerine getirmeyenleri tüm ülkeye ifşa edeceğimi özellikle belirtmek isterim”

KOÇ BAE’ye zırhlı araç satacak

koc-baeye-zirhli-arac-satacak Koç Grubu bünyesindeki Otokar, Birleşik Arap Emirlikleri için zırhlı araç üretecek. Siparişin toplam büyüklüğü 661 milyon dolar olarak belirtildi.

Trafik cezaları da özelleştiriliyor

trafik-cezalari-da-ozellestiriliyor Maliye Bakanı Naci Ağbal, bazı illerde belediyeler tarafından verilen elektronik trafik denetimi işinin, ülke genelinde ya da bölgesel olarak özel sektör tarafından yapılabileceğini söyledi.

Nergiz Süslü Kükredi!

nergiz-suslu-kukredi DOĞUŞ TV Lansman Gecesi sonrası ilk defa Sosyal Medya hesabından seslenen Süslü çok iddialı bir çıkış yaptı.

Çalışma hayatı ve milyonlarca işçiyi yakından ilgilendiren durum!

calisma-hayati-ve-milyonlarca-isciyi-yakindan-ilgilendiren-durum 15 milyon işçi ve 1.7 milyon işveren arasındaki uyuşmazlıklarda köklü değişiklikler geliyor. Adalet Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın üzerinde çalıştığı İş

Saat Devlerinde Toplu İşten Çıkarma

saat-devlerinde-toplu-isten-cikarma İsviçre saat sektöründe yaşanan durgunluk, büyük firmaların çok sayıda çalışanını işten çıkarmalarına sebep oldu.

JetPack'ler satışa çıkıyor

jetpackler-satisa-cikiyor Bir dönemin rüyalarını süsleyen JetPack'ler seri üretime geçiyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre seri üretimine yakında başlanacak ve testleri tamamlanan JetPack'ler, 2017 yılının ilkbahar mevsimi

Temiz Televizyon, Temiz Toplum: DORUKTÜRK TV

temiz-televizyon-temiz-toplum-dorukturk-tv 2012 yılı son ayları tam olarak 2013 tarihinde sizlerle buluştuk DorukTürk TV olarak. İnsanların söyleyecek sözü vardı gel gör ki mecra yoktu. Bu anlamda bir ilk oldu DorukTürk.

Florya ENBO Motor'dayız

florya-enbo-motordayiz DorukTürk Merkez Gazetesi olarak Sn. Hakan Ceray'ın Türk Kamuoyuna sürpriz projesi olan Enbo'yu görmek ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için Florya merkez ofise geldik.

Atom Karınca Ertan Macit

atom-karinca-ertan-macit Bayrampaşa'nın sevilen siması Ertan Macit'e 24 saat yetmiyor...

Kayyum düzenlemesi değiştirildi

kayyum-duzenlemesi-degistirildi İş dünyasının tepki verdiği yeni kayyum yasası taslağı TBMM Adalet Komisyonu'nda değiştirildi, anayasal düzene karşı suçlar ile Sermaye Piyasası Kanunu'nun 110. maddesinde tanımlanan suçlarda kayyum