ÇALIŞAN TÜRKİYE

2. DALAMAN TARIM FESTİVALİ BAŞLIYOR...

2-dalaman-tarim-festivali-basliyor 2.Dalaman Tarım Festivali'nin 17 Mayıs günü (yarın) sabah saat 10:30'da Dalaman Açık Pazaryeri'nde açılış töreni vardır.

Karşılıksız çekler için ödeme miktarı artırıldı

karsiliksiz-cekler-icin-odeme-miktari-artirildi Bankaların karşılığı bulunmayan her bir çek yaprağı için ödemek zorunda olduğu miktar 1.200 liradan 1.290 liraya çıkarıldı.

MG REMAPS AVRUPA artık TOPKAPI'DA

mg-remaps-avrupa-artik-topkapida Chip Tuning Upgrade denince akla gelen ilk marka; MGREMAPS Topkapı Zeytinburnu'nda...

Uğur İnşaat 2016 Yılının İlk Şantiyesini Başlattı

ugur-insaat-2016-yilinin-ilk-santiyesini-baslatti Uğur İnşaat Ortaklar Kurulu Üyesi Ertan Macit, "Ya Bismillah" dedi.

TÜV SÜD TEKKON A.Ş.’yi satın aldı

tuv-sud-tekkon-asyi-satin-aldi TÜV SÜD, kalite kontrol ve kalite güvence, tahribatsız test ve muayene alanlarında hizmet veren Ankara merkezli TEKKON A.Ş’yi satın aldı. Bu satın alma, TÜV SÜD’ün Türkiye’de endüstri alanında

KIŞ SAATİ UYGULAMASI BAŞLIYOR

kis-saati-uygulamasi-basliyor 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi sebebiyle ertelenen kış saati uygulaması bu gece başlıyor

BSCI Belgesi Nedir ?

bsci-belgesi-nedir- BSCI belgesi veya veri tabanına kaydı, gözetim ve denetim sistemi vasıtasıyla dünya genelindeki üretim yerlerindeki sosyal standartlara yönelik kalıcı iyileştirme sağlanmasını amaçlayan bir girişimdir.

Basın Kartı yönetmeliği değişti, işte yeni dönem

basin-karti-yonetmeligi-degisti-iste-yeni-donem Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce "Basın Kartı Yönetmeliği"nde yapılan değişiklik ile gazetecilerin basın kartı almaları için beklemeleri gereken süre kısaltıldı.

Herkes Bayrağına Sahip Çıkmalı!

herkes-bayragina-sahip-cikmali Erdem Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Erdem haftalık basın açıklamasında bu defa iş dünyasının dışında siyasi kimliği ile seslendi:

"Türk Akım gecikebilir"

turk-akim-gecikebilir Rusya Enerji Bakanı Alexander Novak, Interfax ajansında yer alan habere göre Türkiye’ye doğalgaz aktaracak Türk Akım doğalgaz boru hattı projesinde hükümetler arası anlaşmanın yakında imzalanmaması

Bağ-Kur borcu olan esnaf acele etsin

bag-kur-borcu-olan-esnaf-acele-etsin 12 ay ve daha fazla prim borcu olan Bağ-Kur'lu esnaf, temmuz sonuna kadar borçlarını ödemeleri durumunda, bu süre emekliliklerine eklenecek.

GÜNLERDEN EDİRNE

gunlerden-edirne "Günlerden Edirne" aslında DORUKTÜRK TV'de başlayacak olan programlarımızdan biri. Ve şöyle bir karar aldık DORUK TÜRK Televizyonuna yapacağımız programı eşzamanlı olarak DORUKTÜRK MERKEZ'e de haber

Bank Asya TMSF'ye devredildi

bank-asya-tmsfye-devredildi BDDK, Bank Asya'nın temettü hariç ortaklık hakları ile yönetim ve denetiminin, kısmen veya tamamen devri, satışı veya birleştirilmesi amacıyla TMSF’ye devredilmesine karar verdi.

Madalyalı Kuaför Nazım Burker'i Ziyaret

madalyali-kuafor-nazim-burkeri-ziyaret Edirne güzel projelerle anılıyor... Birkaç gün önce yapılan Türkiye Berberler ve Kuaförler Odasının organizasyonunda Edirne Kupa ve madalya aldı.

Teşekkürler ÇANAKKALE

tesekkurler-canakkale Cerena Kahverengi Pirinç Maskesi olarak konumuz ile ilgili salon ve merkezlere uğramadan önce Çanakkale Berberler ve Kuaförler Odasını ziyaret ettik.

Cerena Kahverengi Pirinç Maskesi Edirne'de Cumhur Hairstylist'te

cerena-kahverengi-pirinc-maskesi-edirnede-cumhur-hairstylistte 10.03.2015/ EDİRNE Cumhur Ergün Bayan Kuaföründe Müşterilerine 17:00 - 20:00 aralığında Cerena mask bakım uygulaması yapılacaktır...

Dünyada bir ilk: Üç boyutlu yazıcı ile jet motoru

dunyada-bir-ilk-uc-boyutlu-yazici-ile-jet-motoru- Avustralyalı bilim insanları, dünyada ilk kez üç boyutlu baskı teknolojisini kullanarak jet motoru üretmeyi başardı.

ASELSAN ile DURMAZLAR Arasında İşbirliği

aselsan-ile-durmazlar-arasinda-isbirligi ASELSAN, DURMAZLAR ile Raylı Ulaşım Araçları Geliştirme Projelerinde İşbirliğine Yönelik Bir Mutabakat Muhtırası İmzaladı.

Putin, Rusya’nın ekonomideki stratejik hedeflerini açıkladı

putin-rusyanin-ekonomideki-stratejik-hedeflerini-acikladi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ekonomide yüksek büyüme hızına ulaşmanın, stratejik hedeflerinden biri olduğunu açıkladı.