Türksat A.Ş. Yeni Nesil İnteraktif Kablo TV Alıcısının Tanıtımını IBC Fuarı'nda Yaptı

turksat-as-yeni-nesil-interaktif-kablo-tv-alicisinin-tanitimini-ibc-fuarinda-yapti

Türkiye’nin tek uydu ve kablo TV operatörü Türksat A.Ş., Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da düzenlenen Dünya’nın önde gelen yayıncılık fuarları arasında yer alan IBC fuarına katıldı.
19 Eylül 2017 Salı 23:31

 Amsterdam RAI’de 15 Eylül 2017 Cuma günü açılışı gerçekleştirilen IBC 2017 fuarında Türksat A.Ş., 5 numaralı salon C010 no’lu stantta yerini aldı. Fuarda, 2017 yılının son çeyreğinde pazara sürülecek olan Türksat ve ZTE ortaklığı geliştirilen “Yeni Nesil İnteraktif Kablo TV Alıcısı”nın tanıtımı da yapıldı. 

Tanıtım açılış konuşmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Türksat AŞ Genel Müdürü Cenk Şen,  "Yeni Nesil İnteraktif Kablo TV Alıcısı" ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Tanıtımını yaptıkları ürünün diğer alıcılardan farkının hem internet hem de kablo görüntüsünü kullandığını söyleyen Şen, "Mümkün olduğu kadar kullanıcı için kolay bir alıcı yaptık. Bu yeni sistemde kullanıcı artık tek kumanda ile televizyonu açıp kanalları değiştirebilecek. Ayrıca tuşlara basmadan ve kumandayı televizyona yöneltmeden sesli olarak başka bir kanala geçebilme imkanı olacak." dedi.

Bunun ilk ürün olduğunu ve üzerinde daha da yeni gelişmeler yapacaklarını kaydeden Şen, "Ürünü yapmadan önce yaptığımız pazar araştırmasında en önemli sorunlardan olan kullanıcının kanalları değiştirirken bekleme süresini azaltmaya çalıştık. Şu an ürünümüzün içeriği ile ilgili bazı telif haklarını almak için çalışmalarımız var. Acele etmeden ne zaman müşterinin hizmet kalitesine geldiğimizi anladığımız zaman ürünü piyasaya süreceğiz." diye konuştu.DORUKTÜRK MERKEZ, Sabih Samur
 


Haber okunma sayısı: 1426Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
33 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
380 hit, 72 ziyaretçi, 85 ziyaret
Toplam:
111099 hit, 28424 ziyaretçi, 38452 ziyaret