Gökçeada Kıyı Balıkçılığı Çalıştayı

gokceada-kiyi-balikciligi-calistayi

Türkiye’nin en büyük adası olan ve bulunduğu coğrafya nedeni ile önemli deniz geçiş yolu üzerinde bulunan Gökçeada’da kıyı balıkçılığında yaşanan sorunlar ve bu sorunların çözümü noktasında katılımcıların fikirleri, önerileri, soruları ve talepleriyle katkıda bulunması amaçlanmaktadır.
28 Şubat 2018 Çarşamba 13:44

 GÖKÇEADA KIYI BALIKÇILIĞI ÇALIŞTAYI

Çalıştay Tarihi ve Düzenleyen: 26 Mart 2018      Gökçeada Belediyesi 

Çalıştayın Amacı: Türkiye’nin en büyük adası olan ve bulunduğu coğrafya nedeni ile önemli deniz geçiş yolu üzerinde bulunan Gökçeada’da kıyı balıkçılığında yaşanan sorunlar ve bu sorunların çözümü noktasında katılımcıların fikirleri, önerileri, soruları ve talepleriyle katkıda bulunması amaçlanmaktadır.

Çalıştayın Konusu: Temel ekonomisinin balıkçılığa dayanması beklenen Gökçeada'da balıkçılıkla ilgili yaşanan sorunlar, sektörle ilgili yaşanan riskler ve bu sorunların çözüm yollarının tespiti konu edilecektir.  

Çalıştayın İşleyişi: Çalıştay 26 Mart 2018 günü saat 08.30’da Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Gökçeada Çok Amaçlı salonunda başlayacaktır. Çalıştayın ilk oturumda açılış ve davetli konuşmacıların sunumları yer alacaktır. İkinci oturumda ise bildiri başvurusu kabul edilmiş olan katılımcıların 10 dakikalık sunumları yer alacaktır.  Çalıştay bildirisiz katılımcılara da açıktır. Çalıtay sonucunda konuya ilişkin ortak bir bildiri hazırlanacaktır. Çalıştaya davetli gelen konukların dışındaki, bildiri sunuşu kabul edilmiş ya da bildirisiz katılımcıların yol ve konaklama giderleri taraflarınca karşılanacaktır.Bildiri Özetleri: En geç 21 Mart 2018 Tarihine kadar e-posta eki olarak Gökçe ERÜNSAL’a (gokce.erunsal@gmail.com) gönderilecektir. Gönderilecek bildiri özetleri, katılımcının adı soyadı, adresi, telefonu ve e-postasını içermelidir.

Çalıştayın Düzenleneceği Yer:  Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Gökçeada Çok Amaçlı Salon


Haber okunma sayısı: 519Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ