Muhammet Şaşmaz Rusya'dan Moralli Döndü

muhammet-sasmaz-rusyadan-moralli-dondu

Rusya seyahatinden dönen Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz çok moralli olduğunu vurgulayarak coşkulu bir şekilde açıklamada bulundu.
22 Mart 2018 Perşembe 09:39

 "Dalaman Belediyesi olarak Dünya'nın önemli turizm fuarlarından biri olan Moskova Uluslararası Seyehat ve Turizm Fuarı'na(MITT) katıldık.Türkiyeden çok sayıda otel,turizm firması,acente ve turizm ilçeleri ve belediyeler Rus Pazarı'nda pay sahibi olabilmek adına Moskova Uluslararası Seyehat ve Turizm Fuarı'na katılıyor.

 

Bu sene 13-15 Mart tarihleri arasında yapılan fuara Dalaman Belediyesi olarak Dalaman'da bulunan Kapıkargın Kaplıcası'nı ve Dalaman'ın diğer doğal ve kültürel güzelliklerini tanıtmak amacı ile katıldık.

 

Ankara Termal Sağlık ve Turizm Derneği (TESTUD) ile ortaklaşa bir çalışma ile bu yıl MITT Fuarı'na katılmaya karar verdik. Akdeniz’le Ege’nin birleştiği bir alanda bulunan Dalaman’dan Rusya’ya limon, nar ve domates ihraç ediyoruz. Sağlıklı suları bulunan kaplıcamız var. Ruslar, sağlık turizmine katkı sağlayacak olan Dalaman’ı gelip görmeliler. 

Dalaman’daki kaplıcanın termal suyunun birçok hastalığa faydası var.

Ruslar bu kaplıcayı ziyaret ediyorlar. İlçemizi daha fazla tanıtarak Türkiye’ye, Dalaman’a ve insanlığa katkı sağlayacağına inanıyoruz" dedi.

DORUKTÜRK MERKEZ, DALAMAN, SABİH SAMUR


Haber okunma sayısı: 860Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ