ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ BAYRAMPAŞA’DA AÇILDI

robotik-kodlama-atolyesi-bayrampasada-acildi

Başkan Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediyesi, Türkiye Gençlik Vakfı ve SANCAKGEM işbirliği ile hayata geçirilen, İçişleri Bakanlığı tarafından da desteklenen “Robotik Kodlama ve Programlama Atölyesi”nin açılışını gerçekleştirdi.
11 Mart 2018 Pazar 15:31

 İçişleri Bakanlığı’nca desteklenen, Bayrampaşa Belediyesi, Türkiye Gençlik Vakfı ve Sancak Gençlik Eğitim Merkezi (SANCAKGEM) işbirliği ile hayata geçirilen “Robotik Kodlama ve Programlama Atölyesi”nin açılışı Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner tarafından gerçekleştirildi.

Sancak Gençlik Eğitim Merkezi ile ortak hizmet protokolü imzaladıklarını hatırlatan Başkan Aydıner, “Bu protokol çerçevesinde bugün de Sancak Eğitim Merkezi’nde  “Robotik Kodlama ve Programlama Atölyesi”nin açılışını yaptık. Geleceğimizin teminatı sevgili evlatlarımız bu atölyede uygulamalı eğitim alarak geleceğe hazırlanacak ve teknolojiye hâkim olarak yetişecekler. Katkıları için İçişleri Bakanlığı’mıza, Türkiye Gençlik Vakfı’na ve Sancak Eğitim Merkezi’ne şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum. “Robotik Kodlama ve Programlama Atölyesi”nin ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.DORUKTÜRK MERKEZ, Bayrampaşa, Sabih Samur


Haber okunma sayısı: 630Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
32 hit, 6 ziyaretçi, 6 ziyaret
Bu ay:
379 hit, 71 ziyaretçi, 84 ziyaret
Toplam:
111098 hit, 28423 ziyaretçi, 38451 ziyaret