EĞİTİM

“Milleti Oluşturan Bireylerin Manevi Donanımı Ne Kadar Güçlü ise Devletin Geleceği de O Kadar Parlak Olur”

milleti-olusturan-bireylerin-manevi-donanimi-ne-kadar-guclu-ise-devletin-gelecegi-de-o-kadar-parlak-olur Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve il müftüleri ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi. Misafirlerini akşam yemeğinde ağırlayan Cumhurbaşkanı

EDİRNE VALİSİ DURSUN ALİ ŞAHİN, ÖRNEK VALİ SEÇİLDİ

edirne-valisi-dursun-ali-sahin-ornek-vali-secildi Türkiye Gençlik ve spor Konfederasyonu Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i yılın örnek valisi seçti.

Fikret Otyam hayatını kaybetti

fikret-otyam-hayatini-kaybetti Fikret Otyam'ı kaybettik.

NEDEN DORUKTÜRK?

neden-dorukturk Temiz Televizyon, Temiz Toplum sloganımızla yola çıktık. Temiz Gazete, Temiz Toplum peşinden geldi.

OSMANLI '' AÇILIM '' YAPTIĞI HER YERİ KAYBETTİ

osmanli--acilim--yaptigi-her-yeri-kaybetti Yazıyı mutlaka okuyun , bugün Güneydoğu'da oynan oyunu gözler önüne sermektedir. ''Girit '' yerine ''Güneydoğu'yu '' koyun ve yaşananların ne kadar tanıdık geldiğini göreceksiniz.

Selvi Sertdemir'den Çok Önemli Bir Proje

selvi-sertdemirden-cok-onemli-bir-proje Kendisi de bir çocuk gelin olan Selvi Sertdemir, toplumun kanayan yarası olan Çocuk Gelin konusuna dikkat çekmek için bir ilki gerçekleştirecek: Selvi Sertdemir de Çocuk Gelindi Resim Sergisi

Ben, O %2 diye dalga geçtiğin, eski kafalı olmakla, bölücü olmakla suçladığın Saadet Partisi'nin bir neferiyim

ben-o-2-diye-dalga-gectigin-eski-kafali-olmakla-bolucu-olmakla-sucladigin-saadet-partisinin-bir-neferiyim Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Levent Çotuk'tan muazzam bir durum değerlendirmesi (mevcut gelişme ve suçlamaların, yaşanan sürecin önemine binaen)

Ünlü Türk denizci Sadun Boro hayatını kaybetti

unlu-turk-denizci-sadun-boro-hayatini-kaybetti TEKNESİYLE dünya turu yapan ilk Türk olan 87 yaşındaki Sadun Boro, mesanesindeki kanser bulgusu nedeniyle 3 gündür tedavi gördüğü Marmaris’teki Özel Ahu Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

KIBRIS TAPUSUYLA TÜRK TOPRAĞIDIR!

kibris-tapusuyla-turk-topragidir Rauf Denktaş gözüyle Kıbrıs Davası Çizgi Romanı Baskıda! Kıbrıs Türklüğüne, Rauf Denktaş Derneği ile birlikte Armağanımız.

EDİRNE BULUŞMALARI

edirne-bulusmalari Sabih Samur ile Memleket Meselesi programında "Edirne için yapılacak çok şey var" demiştim. Şimdi icraat zamanı.

Ressam Selvi Sertdemir KEŞAN'DA

ressam-selvi-sertdemir-kesanda Keşan Belediyesi 19 Mayıs kutlamaları kapsamında Uluslararası Sanat Üretim ve Paylaşım Dayanışması, 9. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergileri Keşan/Edirne Buluşmasını gerçekleştiriyor.

"Unutmayın"

unutmayin- Prof.Dr. Rüstem Eminov'dan Kırım Türkleri'nin tren vagonlarına bindirilip Sibirya'ya sürgüne gönderildiği, gemilere bindirilip Hazar Denizi'nin ortasında gemilerin batırılması sonucu katledildiği yıllara

Rauf Denktaş ve Biz Kurucu İrade'nin Neferleri

rauf-denktas-ve-biz-kurucu-iradenin-neferleri 16 Mayıs 2015 13:30 D.A.H. Teorisyeni Burhan ŞEN Ankara'dan Edirne'yi arar. Karşıda sabih Samur. -Değerli Kardeşim Sabih konuyla derin alakalı olduğunu biliyorum. Kaçırmanı istemedim. Cine 5'te Tarih ve

Şarkıcı Davut Güloğlu, Rize Valisi Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti

sarkici-davut-guloglu-rize-valisi-ersin-yaziciyi-ziyaret-etti Vali Yazıcı'yı makamında ziyaret ederek, bir süre görüşen Güloğlu, "Yine doğduğum memleketimdeyim. Bu şehirde olmanın mutluluğunu her yanımda hissediyorum. Rize'yi çok seviyorum. Fırsat buldukça

Milli Kahramanlarımızdan Olacağız!

milli-kahramanlarimizdan-olacagiz Ben Defne Samur. Annem ve Babam gibi Mustafa Kemal Atatürk çizgisinde yetişiyorum.

HAYIRLI UYKULAR

hayirli-uykular Ey "Ermenileri kestik, katlettik o yüzden özür dilemeliyiz" diyen zevat. Ve onları ağzı açık seyredip; araştırmadan, okuyup anlamadan alkış tutan zavallılar! Bilginiz olsun diye bu bayrak burada

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 170. Yıldönümünü Kutluyorum.

polis-teskilatinin-kurulusunun-170-yildonumunu-kutluyorum Şehit polislerimizi rahmetle anıyor, Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. Yıldönümünü kutluyorum.

BU GÜNLERDE ÇOK KONUŞULAN TÜRK-OSMANLI, İŞTE SİZE OSMANLI

bu-gunlerde-cok-konusulan-turk-osmanli-iste-size-osmanli 1299 yılında, Kayı Türkmenleri tarafından kurulan Osmanlı Beyliği, Anadolu’ya yerleşen Türkmenler tarafından büyütülerek imparatorluk haline getirilmişti.

BİR YİĞİT YETİŞİYOR...

bir-yigit-yetisiyor Bir yiğit yetişiyor adı Çağatay Çağan Yılmaz. Rahmetli Atilla Yılmaz dostumun oğlu.

ZAFER, HÜZÜN, SEVİNÇ VE GURUR

zafer-huzun-sevinc-ve-gurur Aziz Türk Milleti Resmi iyi okuyalım. Bardağın yarısı boş ve ya bardağın yarısı dolu misali.