Saadet Partisi, Van'ın sorunlarını rapor haline getirdi

saadet-partisi-vanin-sorunlarini-rapor-haline-getirdi

SAADET PARTİSİ Van İl Başkanlığı tarafından kentin sorunları ve çözüm önerileri kitapçık haline getirildi. 12 maddeden oluşan kitapçık basına tanıtıldı.
23 Aralık 2017 Cumartesi 15:53

 Van'daki sorunların yer aldığı 'Van'ın sorunları ve çözüm önerileri' isimli 12 maddeden oluşan kitapçık haline getirildi. Hazırlanan kitapçık düzenlenen toplantıyla basına tanıtıldı. Bir otelde düzenlenen toplantıya Saadet PartisiVanİl Başkanı Özay İlhan, il yönetimi, ilçe başkanları ile kentteki yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.Eğitim, sağlık, tarım ve hayvancılık, sınır ticareti gibi kentin temel sorunlarının yer aldığı kitapçıkta çözüm önerileri de yer aldı. 


'İKTİDARIN ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ DİKKATE ALMASINI ARZU EDİYORUZ'

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, kentin sorunlarını ve bu sorunlara dair çözüm önerilerini kitapçık haline getirdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Van’ın soru ve çözüm önerilerinin daha önceki belediye başkanları ve milletvekilleri tarafından raporlar halinde ele alındığını düşündük. Ancak, son zamanlarda böyle bir çalışmanın olmadığını gördüğümüz için teşkilat mensuplarımızla böyle bir çalışmayı yaptık. Alanında uzman olan ve farklı kesimden arkadaşlarla istişare yaparak sade bir kitapçık olarak sunmaya çalıştık. Umuyoruz bu kitapçık, Van’ın yararına olur. Hala hazırda memleketi yönetenler tarafından çözüm önerilerimiz dikkate alınır ve sorunlarımız çözüm bulunur diye düşünüyoruz. Saadet Partisi olarak iktidarın bu kitapçıktan yararlanıp Van’a olumlu işler yapmasını arzu ediyoruz."Kaynak: Milli Gazete


Haber okunma sayısı: 661Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ