‘HAYIREVİ’ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR

hayirevi-ihtiyac-sahiplerine-umut-olmaya-devam-ediyor

Kurulduğu günden beri hizmetlerini aralıksız sürdüren Bayrampaşa Belediyesi Hayırevi ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl toplam 5 bin aileye yardım eli uzatan Hayırevi, bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyacını karşılamak için seferber oluyor.
06 Mart 2018 Salı 22:18

 Bayrampaşa’daki ihtiyaç sahibi ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için seferber olan Bayrampaşa Belediyesi Hayırevi, Başkan Atila Aydıner’in eşi Melahat Aydıner’in koordinatörlüğünde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İhtiyaç sahiplerinin giyim, erzak, ev eşyası, soba, kömür ve kırtasiye malzemesine varıncaya kadar her türlü ihtiyacı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Hayırevi tarafından karşılanıyor. Hayırevi’nden yardım almak isteyenlerin başvurularını Bayrampaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne yapmaları gerekiyor.

Geçtiğimiz yıl toplam 5 bin aileye yardım eli uzatan Hayırevi, bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyacını karşılamak için seferber oluyor. Ocak ve şubat aylarında yaklaşık 700 ailenin temel ihtiyaçları yine Hayırevi tarafından karşılandı.

Hayırevi’nde veren elin erdemi ile alan elin duasını buluşturduklarını ve yılda ortalama 5 bin aileye yardım ettiklerini belirten Hayırevi Koordinatörü Melahat Aydıner, “İmkânlarımız ölçüsünde Bayrampaşa’daki ihtiyaç sahibi herkese yardım elimizi uzatıyoruz. Bizim için tek kriter var, o da bizden yardım talep edenin gerçekten ihtiyaç sahibi olması” açıklamasında bulundu.


DORUKTÜRK MERKEZ, Bayrampaşa, Elçin Yumuşak


Haber okunma sayısı: 642Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
33 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
380 hit, 72 ziyaretçi, 85 ziyaret
Toplam:
111099 hit, 28424 ziyaretçi, 38452 ziyaret