Yüksek Binalarla Güzel Bir Başakşehir Kurulamaz

yuksek-binalarla-guzel-bir-basaksehir-kurulamaz

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı'nın 2018 yılının ilk aylık ilçe divan toplantısı İlçe Merkezinde gerçekleştirildi. Soğuk ve yağışlı havaya rağmen salonu tıklık tıklım dolduran teşkilat mensupları, programı ayakta izlemek zorunda kaldılar.
16 Ocak 2018 Salı 12:47

 Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı'nın 2018 yılının ilk aylık ilçe divan toplantısı İlçe Merkezinde gerçekleştirildi.

 

Soğuk ve yağışlı havaya rağmen salonu tıklık tıklım dolduran teşkilat mensupları, programı ayakta izlemek zorunda kaldılar.

 

Saadet Partisi İstanbul GİK Üyesi Sadrettin KARADUMAN, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa KILIÇ ve Başakşehir Eski İlçe Başkanı ve İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf GÜŞEN programda birer konuşma yaptılar. 

Bir aylık birim faaliyetlerini içeren sinevizyon gösterisinin ardından kürsüye çıkan Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Orhan Babacan, 2018 yılında yaşanacaklar bütün insanlık için daha güzel bir dünyanın vesilesi olsun, dileğiyle konuşmasına başladı. 

 

2019'da Başakşehir'e SAADET Gelecek

 

2019 yılında yapılması planlanan seçimlere hızla hazırlandıklarını ifade eden Orhan Babacan konuşmasının devamında, "Başakşehir’in sorunlarını tespit ederek, bu sorunlara nasıl çözümler üretebiliriz, diyerek çalışmalar yürütüyoruz. Milletimizin Milli Görüş belediyeciliğine hasret kaldığını biliyoruz. İnşallah milletimiz önümüzdeki seçimlerde işi ehline vererek Saadet Partisini hem genel seçimlerde hemde yerel seçimlerde iktidar yapacaktır. Buradan Başakşehirli hemşehrilerime ahlaki ve manevi değerleri ihya edilmiş özlenen hizmetleri geri getireceğimizin müjdesinin sözünü veriyorum." dedi.

 

Doğruya Doğru Yanlışa Yanlış

Saadet Partisi bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yaşanan bütün yanlışlara karşı en gür seda ile karşı durmaya devam edeceğini söyleyen Orhan Babacan, Kim ortaya bir proje koyuyorsa, doğru ise doğru, yanlış ise yanlış demeye devam edeceğiz, dedi.

 

Belediye Duvara Tosladı

 

Başakşehir’in rant çukurundan çıkarılması gerektiğini dile getiren Orhan Babacan, Başakşehir’in bilinçsizliğin, çarpıtılmış projelerin, iş bilmezliğin ve rantın kurbanı olduğunu söyledi.  Başakşehir için çok çalışacaklarını belirten Babacan,"Daha güzel bir Başakşehir, ancak geçmişin muhasebesiyle mümkün olacaktır. Başakşehir, her geçen gün nüfusu artan ve problemleri çoğalan bir ilçe oldu. İlçemizin yeşillikleri kayboluyor. Yüksek binalar dikip yepyeni bir Başakşehir kurduk havasına giriliyor. Buradan Ak Partili kardeşlerime sesleniyorum. Eğer biz hatalarınızı alkışlarsak size düşmanlık etmiş oluruz. Maalesef duvara tosladınız. Pili bitmiş bir belediyenin ayakta kalabilme çabası içerisindesiniz. Biz inanıyoruz ki içinde bulunduğumuz sıkıntılardan ancak ve ancak Milli Görüş prensipleriyle kurtulabiliriz." dedi.

DORUKTÜRK MERKEZ GAZETESİ, Sabih Samur, Başakşehir 


Haber okunma sayısı: 1006Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 5 ziyaretçi, 5 ziyaret
Bu ay:
316 hit, 53 ziyaretçi, 64 ziyaret
Toplam:
111035 hit, 28405 ziyaretçi, 38431 ziyaret