İKİNCİ SANCAK

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin bekası ile ilgili tüm gelişmeleri yakınen takip ediyoruz

kuzey-kibris-turk-cumhuriyetinin-bekasi-ile-ilgili-tum-gelismeleri-yakinen-takip-ediyoruz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin bekası ile ilgili tüm gelişmeleri yakınen takip ediyoruz.

15’inci Zeytin Festivali, dün akşam başladı

15inci-zeytin-festivali-dun-aksam-basladi Festival, Girne Kent merkezinde gerçekleştirilen kortejin ardından Zeytinlik Köy Meydanı’nda yapılan törenle açıldı.

Cumhurbaşkanı AKINCI: “Türkiye ile İsrail ve Rusya ilişkilerinin normalleşmesi, Kıbrıs ve bölgemiz için önemlidir”

cumhurbaskani-akinci-turkiye-ile-israil-ve-rusya-iliskilerinin-normallesmesi-kibris-ve-bolgemiz-icin-onemlidir Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Türkiye ile İsrail ve Rusya arasındaki ilişkilerin normalleşme sürecini değerlendirdi. Akıncı, "Türkiye’nin İsrail ile ilişkilerinin normalleşmesini ve Rusya ile benzer

ADAYI İNGİLİZLER BÖLDÜ

adayi-ingilizler-boldu KIBRIS TÜRKİYE TARAFINDAN DEĞİL, İNGİLİZLER TARAFINDAN BÖLÜNDÜ.

Vize müjdesi sonrası Türkler harekete geçti

vize-mujdesi-sonrasi-turkler-harekete-gecti Başbakan Davutoğlu'nun Brüksel ziyaretinde verdiği müjde, turizmcileri ve Avrupa'ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarını harekete geçirdi.

İSKELE’DE KADINLARA ÖZEL PETUNYALAR DAĞITILDI

iskelede-kadinlara-ozel-petunyalar-dagitildi İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile kadınlara Petunya Çiçeği dağıttı.

İSKELE ’DE KÜLTÜR VE SANAT VAR!

iskele-de-kultur-ve-sanat-var İSKELE BELEDİYESİ 7. KÜLTÜR VE SANAT GÜNLERİ 4 MART'TA BAŞLIYOR

Gündem KIBRIS

gundem-kibris 25. ve 26. Dönem - Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı Levent Çotuk ile beraberdik bugün. Kendisine Edirne Saadet Bülteni ile birlikte Saadet Partisi Edirne Milletvekili Adayı ve Edirne İl

KIBRIS MİLLİ DAVAMIZDIR

kibris-milli-davamizdir Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Kıbrıs üzerinde yürütülen pazarlıkları tehlikeli ve yanlış bulduklarını söyledi.

SADIKOĞLU, FORESTI İLE ÇALIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU

sadikoglu-foresti-ile-calisma-yemeginde-bulustu İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Ekim ayında nezaket ziyaretinde bulunduğu KKTC’de hizmet veren Avrupa Birliği Destek Ofisi Müdürü Michela Foresti ile bu kez çalışma yemeğinde bir araya geldi.

Latif Akça'dan Çok Önemli Açıklama

latif-akcadan-cok-onemli-aciklama R.R. Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği Genel Başkanı Latif Akça Yeni Yıl tebriğini ders niteliğinde basınla paylaştı.

NİCE 15 KASIMLARA KKTC

nice-15-kasimlara-kktc Bizim iki Cumhuriyet Bayramımız var; 29 EKİM ve 15 KASIM Biz ve SİZ ayırımı yapan ZEVATLARIN BİLGİSİNE!

BRÜKSEL ZİYARETİ MASAYA YATIRILDI

bruksel-ziyareti-masaya-yatirildi İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu bugün sabah saatlerinde bir araya geldiği Mehmetçik Belediye Başkanı, Geçitkale, Dipkarpaz, Yenierenköy ve Büyükkonuk Belediye Başkanı’na geçtiğimiz hafta

MİLLİ KONSEYDEN CUMHURBAŞKANINA MUHTIRA

milli-konseyden-cumhurbaskanina-muhtira Sayın Cumhurbaşkanı; Kıbrıs sorunu konusunda son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili görüş, endişe ve vazgeçilmez ilkelerimizi bilgilerinize getirmek istiyoruz.

BEN LATİF AKÇA

ben-latif-akca Ataları EOKA yüzünden Önce Baf'tan sonra da Evdim'den göç etmiş ve çadırlarda zor günler geçirmiş bir neslin devamı.

"Birleşik Krallık'ın psikolojik üstünlüğü sona erdi"

birlesik-krallikin-psikolojik-ustunlugu-sona-erdi Su Temin Projesi'nin, Kıbrıs sorununun çözümünde Türk tarafının elini güçlendireceği yönündeki değerlendirmeler ağırlık kazanmaya başladı.

2016-2018 ORTA VADELİ PROGRAM TASLAĞI DEĞERLENDİRMESİ

2016-2018-orta-vadeli-program-taslagi-degerlendirmesi Bu programın giriş bölümündeki bir ifadeye hep birlikte bir göz atalım. Birinci Sayfanın ikinci paragrafına bir göz atacak olursak şu değerlendirmeyi görürüz.

İSKELE BELEDİYE BAŞKANI HASAN SADIKOĞLU'NDAN TAZİYE MESAJI

iskele-belediye-baskani-hasan-sadikoglundan-taziye-mesaji İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Türkiye’deki terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlere Allah’tan rahmet, acılı aileleri başta olmak üzere Türk Milleti’ne başsağlığı,

Genel Başkan Latif Akça ‘’Dünyada yaşayan tüm Kıbrıs Türkleri’ne seçme ve seçilme hakkı bir an evvel verilmelidir.’’

genel-baskan-latif-akca-dunyada-yasayan-tum-kibris-turklerine-secme-ve-secilme-hakki-bir-an-evvel-verilmelidir 21-23 Kasım 2013 tarihleri arasında 3’üncü Dünya Kıbrıs Türkleri Kongresi gerçekleşti.Türkiyede, İngiltere’de,Amerika’da, Avustralya’da, ve Kanada’da ikamet eden değerli arkadaşlarımızı

Akıncı: 'Yeni yapı ismiyle, bayrağıyla yeni yapı olacak'

akinci-yeni-yapi-ismiyle-bayragiyla-yeni-yapi-olacak KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 'Yeni oluşacak yapı ismiyle, bayrağıyla, yapısıyla yeni bir yapı olacak. Bir kere federatif bir yapı olacak ve bu yeni yapı tekrardan gidip BM üyelik için

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
15 hit, 8 ziyaretçi, 8 ziyaret
Bu ay:
362 hit, 136 ziyaretçi, 175 ziyaret
Toplam:
109999 hit, 28188 ziyaretçi, 38158 ziyaret