• DOLAR 3,7602 TL
  • EURO 4,6704 TL
  • Altın 162,7822 TL
yan reklam logo yanı

İKİNCİ SANCAK

MUZAFFER TEKİN SİLİVRİ İLE ANILMAMALI!

muzaffer-tekin-silivri-ile-anilmamali Muzaffer Tekin Silivri ile anılmamalı. Orada yaşanmışlıklarına, çilelere, arkadaşlıklara saygı duyulma hakkı saklı kalmak üzere.

BAĞIMSIZLIK GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

bagimsizlik-gunumuz-kutlu-olsun Liderimiz Rauf Denktaş’ın dediği gibi "Sen Kıbrıslı Bir Türk'sün. Gönderde, senin hak ve hürriyetini somutlaştırarak dünyaya haykıran bir bayrağın, bu topraklar için can vermiş şehitlerin vardır.

Özge Tekin ve 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı

ozge-tekin-ve-20-temmuz-baris-ve-ozgurluk-bayrami Kimdir Özge Tekin? "Bayramda ne mi yaptım, şu boş beleş seyahatleri bir kenara bırakırsak, Gata Onkoloji Bölümü 5 nolu odaya gittim, babamızı kaybettiğimiz yere, bayramlaşmaya. Gördüğüm her ere her

Şafak Nöbeti İle Alay Edenlere Cevabımızdır.

safak-nobeti-ile-alay-edenlere-cevabimizdir Tarihini Unutma Ey Türk: Mazide yolculuk yapın, Osmanlının Akıl ve bilim yolunu terk ettiğinde nasıl yok olup bittiğini ve Anadoluya hapsolduğunu hatırlayın.

ÖNCE ÖZGÜR VATAN

once-ozgur-vatan Vatan ne demektir? Vatan bir ulusun bir halkın üzerinde yaşadığı sınırları belli bedeli ödenmiş tapusu kan ve alın teriyle kazanılmış topraktır. Bu tapu denen şey vatan toprakları üzerinde yaşayan

MAKARİOS'UN DİLEĞİ...

makariosun-dilegi Şener Uluşan KKTC'den Bildiriyor...

KKTC Başbakanı istifa etti

kktc-basbakani-istifa-etti Başbakan Özkan Yorgancıoğlu istifasını KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya sundu.

“Türkiye’de Oluşacak Hükümet Hangisi Olursa Olsun Onlarla Yakın Diyalog İçerisinde Kıbrıs Müzakerelerini Sonuca Ulaştırmak İçin Çalışacağız”

turkiyede-olusacak-hukumet-hangisi-olursa-olsun-onlarla-yakin-diyalog-icerisinde-kibris-muzakerelerini-sonuca-ulastirmak-icin-calisacagiz KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Türkiye’de yapılan milletvekili seçimleri sonuçlarına yönelik olarak, “Oluşacak hükümet hangisi olursa olsun onlarla yakın diyalog içerisinde Kıbrıs

Latif Akça KÜKREDİ!

latif-akca-kukredi R.R.Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği Başkanı Latif Akça Garantörlük konusundaki gelişmeler üzerine suskunluğunu bozdu.

Türkiye'nin Garantörlüğü Kalksın mı?

turkiyenin-garantorlugu-kalksin-mi Fethi Günalp Kıbrıs'tan Dünyaya Sesleniyor!

Latif Akça Serdar Denktaş'a Yanıt Hakkını Kullandı

latif-akca-serdar-denktasa-yanit-hakkini-kullandi Latif Akça "LİDERİMİZ RAUF DENKTAŞ’IN ANIT MEZARI İÇİN KAMPANYA BAŞLATTIĞIMIZ DOĞRU DEĞİLDİR."

Acı çekmeyen ve Bedel ödemeyenler ne hikmetse çok bonkör davranıyor

aci-cekmeyen-ve-bedel-odemeyenler-ne-hikmetse-cok-bonkor-davraniyor Kıbrıs'ın Havasından mı suyundan mı bilinmez Halkımızın ve idarecilerimizin büyük bir bölümü umursuzca hareket etmektedir.Özellikle 1950'li yıllardan itibaren vermiş olduğumuz varoluş Mücadelesi ,

CUMHURBAŞKANI MUSTAFA AKINCI YEMİN ETTİ

cumhurbaskani-mustafa-akinci-yemin-etti KKTC’de geçtiğimiz pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Cumhurbaşkanı seçilen Mustafa Akıncı, Cumhuriyet Meclisi’nde ant içti.

Sümer Şehitoğlu Seçmeni Göreve Davet Ediyor!

sumer-sehitoglu-secmeni-goreve-davet-ediyor Kıbrıs Türk Halkı Cumhurbaşkanlığı seçimine odaklanmış durumdadır.İkinci tura kalan adaylar son kozlarını ortaya koyacaklardır.

MUZAFFER TEKİN'in TSK’dan ay(ı)rılış nedeni

muzaffer-tekinin-tskdan-ayirilis-nedeni Tarih 18 Mart 1985, Tuzla Piyade Okul Komutanlığında görevli 1984 Kara Harp Okulu mezunu P.Tğm. Adnan ÖLMEZ, J.Tğm. Ahmet AKDOĞANLAR, J.Tğm. Ercan BAYDOĞAN, J.Tğm. Ercan DURGUN izin dönüşüne yakın

"İyileşeceğine İnanmıştım"

iyilesecegine-inanmistim YANILMIŞIM; Oysa ben iyileşeceğine inanmıştım.

Kıbrıs Kahramanı Muzaffer Tekin vefat etti

kibris-kahramani-muzaffer-tekin-vefat-etti Muzaffer Tekin Pankreas Kanseri nedeniyle hayatını kaybetti.

CENGİZ ERDEM'DEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR!

cengiz-erdemden-cok-ozel-aciklamalar Esenyurt'un Ünlü İşadamlarından Cengiz Erdem İstişare Kahvaltısı sonrası Doruktürk Merkez'e çok özel açıklamalarda bulundu.

SON ÜTÜCÜ Facebook Sakinlerine Sesleniyor!

son-utucu-facebook-sakinlerine-sesleniyor Memleket adeta yangın yeri iken Koca Koca Eski Bakan ve Milletvekillerinin şarkı, türkü paylaştığı, karşına alsan iki kelimeyi bir araya getiremeyenlerin bülbül gibi şakıdığı face ortamı...