Dr. Abdullah Sevim: Hocamızın adını yere düşürmedik, düşürmeyeceğiz!

dr-abdullah-sevim-hocamizin-adini-yere-dusurmedik-dusurmeyecegiz

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Necmettin Erbakan'ın ismini bugüne kadar yere düşürmediklerini ve bundan sonra da düşürmeyeceklerini söyledi.
06 Mart 2018 Salı 23:20

 Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi, Milli Görüş'ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının 7. yılı vesilesiyle “Şartlara teslim olmayan adam: Mücahit Erbakan” isimli bir program düzenledi.

Ülker Sports Arena'da gerçekleşen programda salon hınca hınç dolarken, programa başta Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu dahil olmak üzere çok sayıda önemli isim de katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren “İstanbul'un Ağabeyi” Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, programın zalimlere korku, mazlumlara umudun haykırıldığı bir program olduğunu ifade ederek, “Bu gece, bu insan seli; rahmetli hocamın vefatından 7 yıl geçmesine rağmen fikirlerinin hala milyonları heyecanlandırdığının ispat edildiği karanlığın aydınlığa döndüğü gecedir” şeklinde konuştu.

Bütün insanlara şefkatle bakıyoruz

Milli Görüş'ün kimseyi ötekileştirmediğine de vurgu yapan Başkan Sevim, “Bir çınar düşünün ki dallarını kesmek isteyenlerin bile zaman içerisinde gölgesinde sığınak aradığı heybeti olsun. Bir çınar düşünün ki kendisine ihanet edenlerin bile meşruiyet sağlayacağı ilkeli bir duruşu olsun. Bir çınar düşünün ki, ötekisi olmasın, bütün insanlığa şefkat nazarı ile baksın” dedi.Hocamızın ismini yere düşürmedik

Erbakan Hocanın ismini bugüne kadar yere düşürmediklerini de söyleyen “İstanbul'un Ağabeyi” Sevim, “Ahdimize vefa göstereceğiz. Hocamın ismini bu güne kadar yere düşürmedik düşürmeyeceğiz. Çizdiği yolda gösterdiği hedefe doğru durmadan yorulmadan yürüyeceğiz. İnanıyorum ki gelecek yüzyıl Milli Görüşün hareketinin dünya sathında projeler ürettiği ve insanlığa insana yakışır bir hayat sunduğu yüz yıl olacaktır” diye konuştu.DORUKTÜRK MERKEZ, Sabih Samur


Haber okunma sayısı: 458Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
33 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
380 hit, 72 ziyaretçi, 85 ziyaret
Toplam:
111099 hit, 28424 ziyaretçi, 38452 ziyaret