ÖZEL GÜNDEM

Emniyetten çok önemli 'OHAL dolandırıcılığı' uyarısı

emniyetten-cok-onemli-ohal-dolandiriciligi-uyarisi Olağanüstü hal ilan edilmesinin ardından, emniyet yetkilileri kendini polis olarak tanıtıp "OHAL kapsamında evinizi arayacağız" diyerek dolandırıcılık girişiminde bulunacak kişilerin bulunma ihtimaline

Tuğgeneral Gürgen serbest bırakıldı

tuggeneral-gurgen-serbest-birakildi Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde sabaha karşı gözaltına alınan 18. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmali Gürgen, sevk edildiği mahkemece serbest bırakıldı.

Necati Saruhan, Muammer Yaşar ve Gasp Edilen Hak Ediş!

necati-saruhan-muammer-yasar-ve-gasp-edilen-hak-edis Saruhan Holding ve Ege Türk Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Necati Saruhan ünlü Gazeteci Yazar Muammer Yaşar'a saldırdı!

"İSRAİL'LE ÖRTÜNEN ÇIPLAK KALIR"

israille-ortunen-ciplak-kalir Türkiye ile İsrail arasında yapılan anlaşmaya karşı olduklarını açıklayan İHH, Mavi Marmara davalarının devam edeceğini duyurdu.

Hakan Şükür'e 4 yıl kadar hapis istendi

hakan-sukure-4-yil-kadar-hapis-istendi Hakan Şükür'ün, sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanmasına başlandı.

Sessiz kalmak ne demek?

sessiz-kalmak-ne-demek KKTC'de Latif Akça'ya yapılan haksızlığa tepkiler çığ gibi büyüyor... Pınar Barut'un gözünden Latif Akça.

DERNEKLERDEN HARMANCI'YA TEPKİ

derneklerden-harmanciya-tepki SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ MEHMET HARMANCI’YI ADALETLİ OLMAYA DAVET ETTİ!

'Karaciç soykırım suçu işledi'

karacic-soykirim-sucu-isledi Lahey'deki Eski Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesi, Bosna Savaşı sırasında 11 ayrı suçtan yargılanan Sırp lider Radovan Karaciç'in Srebrenitsa'da işlenen soykırımdan suçlu bulundu. 11 ayrı suçla

Hollanda Erdoğan'ı teyit etti

hollanda-erdogani-teyit-etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Brüksel saldırlarının zanlısı Brahim el-Bakraoui'nin geçen yıl Türkiye tarafından Hollanda'ya iade edildiğine ilişkin açıklaması, Lahey hükümeti tarafından

TDF KADIN KOLLARI BASIN ACIKLAMASI

tdf-kadin-kollari-basin-aciklamasi Bu yayın hem tüm Trabzonluları rencide etmekte, hem de toplumun vicdanını rahatsız ederek halk üzerinde infial uyandırmaktadır.

BALON PATLADI!

balon-patladi- Cengiz Erdem kadrosunu tamamlayamaması sebebiyle DYP’den aldığı Yetki Belgesinin zamanı doldu, geçerliliğini yitirdi.

Yüce Divan’dan kimse kurtaramaz

yuce-divandan-kimse-kurtaramaz AKP iktidarının Oslo’dan beri suç üstüne suç işlediğini terör örgütü ile mücadeleyi engellediğini söyleyen Yurt Partisi lideri Tantan “Bunun sonu mahkemede biter” dedi

Burgazada’da kamp bastılar

burgazadada-kamp-bastilar Burgazada’daki Madam Martha Koyu’nda kamp yapmaya giden kişiler, önceki akşam saatlerinde ellerinde bıçak ve sopalarla kamp alanına gelen 15-20 kişilik bir grup tarafından saldırıya uğradı.

Devletle tanıştılar

devletle-tanistilar Şırnak’ta “Devlet kurumlarını tanımıyoruz” diyerek ‘özerklik’ ilan eden başta DBP İl Başkanı Gülenç ve belediye başkanı Kadırhan olmak üzere 10 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

DEMİRTAŞ HAKKINDA SORUŞTURMA !

demirtas-hakkinda-sorusturma- Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, geçen yıl 6-8 Ekim'de yaşanan olaylarla ilgili HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş hakkında soruşturma başlattı.

Bahçeli'den Yargıtay'a HDP mesajı

bahceliden-yargitaya-hdp-mesaji MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terör olayları ve bu çerçevede yürütülen operasyonlar ile ilgili açıklama yaptı. Bahçeli, yazılı olarak yaptığı açıklamada, "Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı,

ADIGE ULUS İRADESİ ULUSLARARASI SERVİSLERİN PAYLAŞACAĞI PASTA DİLİMİ DEĞİLDİR

adige-ulus-iradesi-uluslararasi-servislerin-paylasacagi-pasta-dilimi-degildir Sürgün Adıge toplumunu agresiflik ile sözde yönettiğini sanan belli mihrakların adamları üç, beş Adıge hamasetcisinin karşısında gerçeği dile getiremeyen sürgün sessizliğinde ulusumuzu çirkin

DEVLETİN VİCDANI (?)

devletin-vicdani- MUSA BAYKAL HABERİ Yaşlı ve tek böbreği olmayan şeker hastası kadını sınırdışı etmeye çalışan bir devlet...

BAHÇELİ'NİN İSTEĞİ!

bahcelinin-istegi İnsanlığın yüz karası canavarların hak ettiği cezayı bulması önce Rabbim’den niyazım, sonra da hukuk insanlarından isteğimdir.