ÖZEL GÜNDEM

Hollanda Krallığı Gaziantep’te (?)

hollanda-kralligi-gaziantepte- ABD ve AB ülkeleri özellikle belirli illerimizde maksatlı faaliyetler yürütüyor… Sınır bölgelerimizde, kimi zaman tarihi yerleri ziyaret, kimi zaman da sosyal sorumluluk kılıfı altında icra edilen bu

Çelik'ten Göçmen Anlaşması açıklaması

celikten-gocmen-anlasmasi-aciklamasi Avrupa Birliği (AB) Bakanı Çelik, "Türkiye göçmen anlaşmasıyla her şeyi yapmışken AB hiçbir sözünü yerine getirmedi. Bu anlaşmanın sürdürülmesi için bir sebep olduğunu düşünmüyorum" dedi.

Hollanda Başbakanı Rutte böyle karşılık verdi!

hollanda-basbakani-rutte-boyle-karsilik-verdi Hollanda Başbakanı Rutte, Türkiye ile ilişkilerin yumuşatılmasından yana olduklarını ancak bunun için özür dilemeyeceklerini söyledi.

Erdoğan'dan Hollanda açıklaması! "Hollanda bedelini ödeyeceksin"

erdogandan-hollanda-aciklamasi-hollanda-bedelini-odeyeceksin Hollanda'ya sert tepki gösteren ve peş peşe "Bedelini ödeyeceksin" diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Batı gerçek yüzünü şu son birkaç gündür açık net ortaya koydu. Hollanda yapılacak seçime,

Başbakan'dan ilk açıklama: En ağır şekilde cevap verilecek

basbakandan-ilk-aciklama-en-agir-sekilde-cevap-verilecek Hollanda ile yaşanan kriz konusunda Başbakan Binali Yıldırım yazılı bir açıklama yaptı. Başbakan Yıldırım'ın açıklamasında, "Yapılan bu kabul edilemez muameleye misliyle karşılık verilecektir."

Karamollaoğlu'ndan Hollanda'ya tepki

karamollaoglundan-hollandaya-tepki Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçuş iznini iptal eden Hollanda'ya tepki gösterdi.

Erdoğan'dan Hollanda'ya: Bakalım uçaklarınız bundan sonra Türkiye'ye nasıl gelecek!

erdogandan-hollandaya-bakalim-ucaklariniz-bundan-sonra-turkiyeye-nasil-gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçuşunu iptal eden Hollanda'ya tepki gösterdi. Erdoğan, "Bakalım uçaklarınız bundan sonra Türkiye'ye nasıl gelecek" dedi.

Türkler Hollanda'yı terketsin

turkler-hollandayi-terketsin Hollanda Başbakanı Rutte: "Kızgın olduklarını anlıyorum, ancak iyi bir karar aldığımıza inanıyorum" Aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin lideri Wilders: "PVV'nin aşırı baskısı sayesinde,

Usta Sanatçı Emre Saltık hayatını kaybetti

usta-sanatci-emre-saltik-hayatini-kaybetti Halk müziğinin usta sanatçısı Emre Saltık hayatını kaybetti. Perşembe günü kalp krizi geçiren sanatçı bugün hayata gözlerini kapadı. Sevenleri Twitter'dan acı haberi paylaşıyor.

Kılıçdaroğlu, "anayasanın ilk 3 maddesi fiilen değişecek"

kilicdaroglu-anayasanin-ilk-3-maddesi-fiilen-degisecek CHP lideri Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı hükümet sistemiyle anayasanın ilk 3 maddesinin fiilen değişmiş olacağını söyledi.

Halaçoğlu: Kuvayımilliye ruhuyla devam edeceğim

halacoglu-kuvayimilliye-ruhuyla-devam-edecegim Balgat tarafından MHP'den ihraç edilen Kayseri Milletvekili Halaçoğlu, "Bütün rütbelerimi bırakıyorum ve mücadeleme Yusuf Halaçoğlu olarak ve bir Türk milliyetçisi olarak kuvayımilliye ruhuyla devam

Demokrat Parti'den referandum açıklaması

demokrat-partiden-referandum-aciklamasi Referandumla ilgili röportaj veren Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, "70 sene evvel ''Milli Şefliğe'' de itiraz etmiş bir parti olarak 'Hayır' diyoruz" dedi.

Özdağ Silifke’deki saldırıyı böyle değerlendirdi

ozdag-silifkedeki-saldiriyi-boyle-degerlendirdi MHP Genel Başkan adayı Özdağ, gazetecilere Silifke’de yapılan saldırıyı değerlendirdi. Özdağ, “Yine benzer saldırı tehditlerini alıyoruz ancak biz yola üzerine yemin ettiğimiz Anayasa'yı savunmak

ABD Komandoları Suriye'de

abd-komandolari-suriyede Amerikan medyasına göre ABD, Rakka operasyonuna destek vermek üzere top donanımı olan bir grup askeri Suriye'ye gönderdi.

Milli gemide radar skandalı

milli-gemide-radar-skandali MİLGEM Projesi dahilinde inşa edilen korvetlerin en önemli parçası olan ve Thales tarafından üretilen 3D çok telli radarı SMART-S Mk2'nin tam performansla çalışmadığı ve hedefleri göremediği kaydedildi.

Sadettin Tantan: Şahsi devlet yapısı kuruluyor

sadettin-tantan-sahsi-devlet-yapisi-kuruluyor Yurt Partisi Genel Başkanı Tantan, "İktidar, elde ettiği kazanımları kaybetmemeyi sağlarken, yargı düzeninden kurtulacak sistemi de hedefliyor." dedi.

DEMOKRAT PARTİ 12. OLAĞAN BÜYÜK KONGRE İÇİN TOPLANIYOR

demokrat-parti-12-olagan-buyuk-kongre-icin-toplaniyor DEMOKRAT PARTİ 12.OLAĞAN BÜYÜK KONGRESİ 26 ŞUBAT 2017 PAZAR GÜNÜ SAAT:10.00’DA NAZIM HİKMET KONGRE MERKEZİNDE YAPILACAK.

PAROLA: İZMİR MARŞI, İŞARET: HAYIR

parola-izmir-marsi-isaret-hayir Sosyal Medyada İZMİR MARŞI yeniden ve ilk günkü coşkusu ile tekrar gündemde.

Erdoğan'dan Operasyon Değerlendirmesi: El Bab'dan Sonra Hedef MÜNBİÇ

erdogandan-operasyon-degerlendirmesi-el-babdan-sonra-hedef-munbic Suudi Arabistan'ın El-Arabiya kanalına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin El Bab'dan sonraki hedefinin Münbiç olduğunu açıkladı.

Fenomen olan "KAMYONCU" neden HAYIR diyor?

fenomen-olan-kamyoncu-neden-hayir-diyor Kamyoncu neden hayır diyor öğrenmek için ekte yer alan görüntüye göz atalım birlikte.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
73 hit, 32 ziyaretçi, 37 ziyaret
Bu ay:
420 hit, 157 ziyaretçi, 204 ziyaret
Toplam:
110057 hit, 28209 ziyaretçi, 38187 ziyaret