ÖZEL GÜNDEM

Karamollaoğlu'ndan Hollanda'ya tepki

karamollaoglundan-hollandaya-tepki Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçuş iznini iptal eden Hollanda'ya tepki gösterdi.

Erdoğan'dan Hollanda'ya: Bakalım uçaklarınız bundan sonra Türkiye'ye nasıl gelecek!

erdogandan-hollandaya-bakalim-ucaklariniz-bundan-sonra-turkiyeye-nasil-gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçuşunu iptal eden Hollanda'ya tepki gösterdi. Erdoğan, "Bakalım uçaklarınız bundan sonra Türkiye'ye nasıl gelecek" dedi.

Türkler Hollanda'yı terketsin

turkler-hollandayi-terketsin Hollanda Başbakanı Rutte: "Kızgın olduklarını anlıyorum, ancak iyi bir karar aldığımıza inanıyorum" Aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin lideri Wilders: "PVV'nin aşırı baskısı sayesinde,

Usta Sanatçı Emre Saltık hayatını kaybetti

usta-sanatci-emre-saltik-hayatini-kaybetti Halk müziğinin usta sanatçısı Emre Saltık hayatını kaybetti. Perşembe günü kalp krizi geçiren sanatçı bugün hayata gözlerini kapadı. Sevenleri Twitter'dan acı haberi paylaşıyor.

Kılıçdaroğlu, "anayasanın ilk 3 maddesi fiilen değişecek"

kilicdaroglu-anayasanin-ilk-3-maddesi-fiilen-degisecek CHP lideri Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı hükümet sistemiyle anayasanın ilk 3 maddesinin fiilen değişmiş olacağını söyledi.

Halaçoğlu: Kuvayımilliye ruhuyla devam edeceğim

halacoglu-kuvayimilliye-ruhuyla-devam-edecegim Balgat tarafından MHP'den ihraç edilen Kayseri Milletvekili Halaçoğlu, "Bütün rütbelerimi bırakıyorum ve mücadeleme Yusuf Halaçoğlu olarak ve bir Türk milliyetçisi olarak kuvayımilliye ruhuyla devam

Demokrat Parti'den referandum açıklaması

demokrat-partiden-referandum-aciklamasi Referandumla ilgili röportaj veren Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, "70 sene evvel ''Milli Şefliğe'' de itiraz etmiş bir parti olarak 'Hayır' diyoruz" dedi.

Özdağ Silifke’deki saldırıyı böyle değerlendirdi

ozdag-silifkedeki-saldiriyi-boyle-degerlendirdi MHP Genel Başkan adayı Özdağ, gazetecilere Silifke’de yapılan saldırıyı değerlendirdi. Özdağ, “Yine benzer saldırı tehditlerini alıyoruz ancak biz yola üzerine yemin ettiğimiz Anayasa'yı savunmak

ABD Komandoları Suriye'de

abd-komandolari-suriyede Amerikan medyasına göre ABD, Rakka operasyonuna destek vermek üzere top donanımı olan bir grup askeri Suriye'ye gönderdi.

Milli gemide radar skandalı

milli-gemide-radar-skandali MİLGEM Projesi dahilinde inşa edilen korvetlerin en önemli parçası olan ve Thales tarafından üretilen 3D çok telli radarı SMART-S Mk2'nin tam performansla çalışmadığı ve hedefleri göremediği kaydedildi.

Sadettin Tantan: Şahsi devlet yapısı kuruluyor

sadettin-tantan-sahsi-devlet-yapisi-kuruluyor Yurt Partisi Genel Başkanı Tantan, "İktidar, elde ettiği kazanımları kaybetmemeyi sağlarken, yargı düzeninden kurtulacak sistemi de hedefliyor." dedi.

DEMOKRAT PARTİ 12. OLAĞAN BÜYÜK KONGRE İÇİN TOPLANIYOR

demokrat-parti-12-olagan-buyuk-kongre-icin-toplaniyor DEMOKRAT PARTİ 12.OLAĞAN BÜYÜK KONGRESİ 26 ŞUBAT 2017 PAZAR GÜNÜ SAAT:10.00’DA NAZIM HİKMET KONGRE MERKEZİNDE YAPILACAK.

PAROLA: İZMİR MARŞI, İŞARET: HAYIR

parola-izmir-marsi-isaret-hayir Sosyal Medyada İZMİR MARŞI yeniden ve ilk günkü coşkusu ile tekrar gündemde.

Erdoğan'dan Operasyon Değerlendirmesi: El Bab'dan Sonra Hedef MÜNBİÇ

erdogandan-operasyon-degerlendirmesi-el-babdan-sonra-hedef-munbic Suudi Arabistan'ın El-Arabiya kanalına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin El Bab'dan sonraki hedefinin Münbiç olduğunu açıkladı.

Fenomen olan "KAMYONCU" neden HAYIR diyor?

fenomen-olan-kamyoncu-neden-hayir-diyor Kamyoncu neden hayır diyor öğrenmek için ekte yer alan görüntüye göz atalım birlikte.

Satranç Federasyonu'ndan "Cübbeli Ahmet Hoca" açıklaması

satranc-federasyonundan-cubbeli-ahmet-hoca-aciklamasi Türkiye Satranç Federasyonu, kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, "Satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı. Oynayanlar lanetlenmiştir. Bu oyunları oynayacağınıza

Modacı Barbaros Şansal tutuklandı!

modaci-barbaros-sansal-tutuklandi REINA Saldırısı sonrası sosyal medya paylaşımları nedeniyle sınır dışı edilerek getirildiği Türkiye'de gözaltına alınan Modacı Barbaros Şansal, Savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı

Katliamı Övenlere SUÇ DUYURUSU!

katliami-ovenlere-suc-duyurusu Türkiye Barolar Birliği, yeni yılın ilk saatlerinde yaşanan Ortaköy Katliamını sosyal medyada öven mesajlar için suç duyurusunda bulundu.

Netanyahu: KARARI TANIMIYORUZ!

netanyahu-karari-tanimiyoruz ABD'nin çekimser oy kullanmasıyla İsrail'in Filistin topraklarındaki 'yerleşim yeri' adı altından işgalini "derhal ve tamamen" durdurulmasını tavsiye eden BMGK kararına Tel Aviv'den ilk tepki geldi. Başbakan

Yargı, HSYK ve FTÖ

yargi-hsyk-ve-fto 18 Ekim Salı akşamı Av. Musa Baykal'ın insanı şaşırtan hatta ürküten boyuttaki FTÖ açıklamalarının yer aldığı programda burada sizlerle olacağız.