KAPAKLI ve KAPAKLI Belediye Başkanımız

Sabih Samur

Sabih Samur

E-Posta : sabihsamurmedya@gmail.com

 Dün gece, Uludağ'dan dönüş yolunda Kapaklı'dan Ali Aras aradı.

"Sabih bey Kapaklı karıştı. Belediye Başkanımızın sözlerinin cımbızlandığını düşünüyorum. Konuyu inceleyip objektif olarak değerlendirmeni rica ediyorum" dedi.
Açıkçası EMITT 2018'in yoğunluğu, çekimler, görüşmeler ve diğer taraftan DorukTürk EGE'nin hazırlıkları ve Şubat başı Dalaman'da olacağımdan ne Çerkezköy ile ne de Kapaklı ile ilgilenebilmiştim.
Kapaklı Samsunlular Derneği'nin de tarafımıza resmi bir daveti olmadığı için DorukTürk olarak bizden herhangi bir arkadaşın katılımı da söz konusu olmadı. 
Bu ön detayı müteakip özet olarak konu ile ilgili tüm yazılı ve görsel medyayı inceledim. 
Şahsi fikrim şudur. Keşke Türkiye'de belli bir makama ulaşmış kişiler kendi kıta sahanlığındaki, yetki ve sorumluluğundaki işlerle ilgili beyanat verse ve sonrasında sarf ettiği kelimelerle ilgili "aslında öyle söylemek istemedim, sözlerim çarpıtıldı" gibi cümleler kurmak zorunda kalmasa.
Keşkeler...
Bakıyorsunuz Büyükçekmece Belediye Başkanı Büyükçekmece'nin onlarca tamamlanması gereken sorun ve konusu varken Gazeteciliğe soyunmuş garip bir isimle gazete çıkartıyor; kendi haberini kendi yapacak.
Başka bir belediye ve başkanı fitness salonu açıyor bedava hizmet veriyor peşinden bölgedeki 3 veya 4 konu ile ilgili işletme iflas edip tarih oluyor...
Bir sürü örnek var. Halkımız oylarını verdiği kişilere istediğiniz gibi davranın, ne isterseniz yapın alın size sonsuz ve sınırsız yetki mi dedi?
Kapaklı Belediye Başkanı Sn. Mandalı'ya baktığımız zaman soyadı ile özdeşleşmiş kudretli bir markayı oluşturabilmiş başarılı bir iş insanı.
Siyaseten de geldiği nokta ortada.
Ve elinde kocaman, insanların gıpta ile izlediği bir Kapaklı var.
Be sevgili Başkan yetki ve sorumluluğun belli olan, başını kaşıyacak vaktin olmaması gereken ilçende bir sürü konu varken gözünü seveyim ne işin var Suriye'de? Bu cümleleri bırak Genel Başkanınız olan Sn. Kılıçdaroğlu sarf etsin. O işini yapsın. Siz Kapaklı'yı nasıl daha iyi bir şekide yönetebilirim, nasıl bir Sarıyer gibi, bir Bayrampaşa gibi, bir Kartal gibi marka belediye yapabilirim buna kafa yorunuz.Ekibinizi bu vizyon çerçevesinde oluşturunuz.
Diğer türlü bir dernek kahvaltısında ve/veya belediye meclisinde hazırlıksız ve özensiz olarak kurduğunuz cümleler başta AK Parti İlçe Başkanı olmak üzere bir sürü kişiye malzeme olmanıza sebebiyet verir.
Çünkü sonuçta herkes işini yapıyor, siyaset yapıyor ve maalesef vitrine oynuyor.
Benim penceremden durum bundan ibaret.
Afrin ve belki de devamı gelecek olan operasyon T.C. Devletinin bir operasyonudur. Sevk ve İdare eden de Türk Silahlı Kuvvetleridir.
Bu operasyon hiç bir partinin şahsi operasyonu değildir. Ne CHP'nin ne AK Parti'nin ne de herhangi bir partinin.
Lütfen herkes işini yapsın. İşinin yetki ve sorumlulukları dahilinde bu aziz vatana hizmet etsin.

Hayırlı Haftalar

Sabih Samur, 29 Ocak 2018, ÇERKEZKÖY

DorukTürk Yayın Grubu

www.dorukturkcerkezkoy.com
www.dorukturk.tv
www.dorukturk.com
www.dorukturkdalaman.com

Dip Not: Sn. Mandalı iş bu açıklama üzerine bir açıklama yapmak isterse 
bize ulaşabilir DorukTürk TV'ye ister Canlı Yayın olarak isterse bant yayın olarak sözlerini kamuoyu ile paylaşabilir.
 

İzlenme: 265 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR