AMAN SATILIK KALEMLERİN YAZILARINA DİKKAT; KANMAYIN, ALDANMAYIN!

Temel Atay

Temel Atay

E-Posta :

 Birkaç dakika önce kim olduğunu ve kime hizmet ettiğini tahmin ettiğim birinin köşe yazısını gördüm. Yazıyı uzun bir yazı olmasına rağmen sonuna kadar dikkatlice okudum. Bölgemizde ki oynanan kanlı satrancın sözde perspektifini çizmiş. Tamda haçlı güruhunun ve Siyonist Armegedon sevdalılarının ve Kıbrıs  ta ki Rum sevicilerinin istediği doğrultuda dış siyasetin oluşturulmasını istemiş. Onların istek ve kriterli önemli ama seksen milyon nüfuslu Türk devletinin ve milletinin çıkarları önemli değil.

Bu yazıyı yazan adamın ben milliyetinden endişe ettim. Devşirme mi dönme mi? 
Akan kan Türk ve Müslüman kanı olunca gerek İseviler ve gerekse Museviler umurlarına takmıyorlar. Otuz beş yıldır terörle mücadele eden ülkemizin ve otuz yıldır Ortadoğu da akan kanın tek müsebbibi doymak bilmez iştahlarıyla emperyalist İsevi ve Musevi devletlerdir. Büyük Türk Birliği kuruldu kurulacak, çalışmaları hızla sürüyor. 
İnşallah kurulduğunda siyasi, ekonomik ve askeri konularda güç birliği, kocamış AB ve ABD nin korkulu rüyası olacak. 
Bence ne kadar batılı devlet organizasyonu varsa hepsinden derhal çıkılmalı yabancı ya verilen üsler derhal kapatılmalıdır. 
Ülkemiz 1950 den beri emperyalist devletlerin tahakkümü altında kaldı. Yumurtadan yetiştirilen ve sonra parlatılıp sözde devlet adamı yapılan kuklaları ile ülkemizin haremi ismetine girdiler. En sonda 15 temmuz ihanetini bu ülkenin kadersiz ama vatansever insanlarına yaşattılar. 
Artık Türk milletinin bu oyuna gelmeyeceğinin işaretini bu millet 249 şehit 2193 gaziyi silahsız bir şekilde o kara günde savaşarak verdi. 
Tabi bunda en büyük başarı hain genarallerin ve subayların önüne duran gerçek general ve subayların ve emniyet güçlerimizin payı çok büyüktür.
AB bir haçlı kulübüdür. Biz boşuna bekliyoruz bizi oraya asla  almayacaklar...
Boşu boşuna oyalanıyoruz ve aşağılanıyoruz. 
Onursuz bin lokma yiyeceğime onurumla bir lokma yerim. Emperyalizmin uşağı olmaktansa şeref ve haysiyetimizle gerekirse aç ve biilaç kalırız ve hatta ölürüz. Hastalıklı bir beynin yazdığı bu yazıyı hiç beğenmedim. Hiç bir faydasını görmedim. Okumakla da zamanımı boşa harcamış gibi hissettim.
Ülkemiz bir sarmalın içine alınmış yıllardır erkinin boşa gitmesini çalışıyorlar artık farkına varalım. Onların bize husumeti bize 600 yıl kölelik etmelerinden kaynaklanıyor ve asla da hınçları izale olmuyor. Bence İsevilerin ve Musevilerin ve bedevi Arapların dostluğu ısırganla kıç tahretlemek gibi bir şeydir bundan derhal vazgeçilmelidir.  
Türk’ün Türk ten başka dostu yoktur. 
Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin. 
BÜYÜK TÜRK BİRLİĞİNİ başarılı kılsın ve daim eylesin.

Temel Atay

İzlenme: 239 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
33 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
380 hit, 72 ziyaretçi, 85 ziyaret
Toplam:
111099 hit, 28424 ziyaretçi, 38452 ziyaret