ASKIYA ALMIŞLAR! ALMAZLARSA...

Temel Atay

Temel Atay

E-Posta :

6 Temmuz 2017 Perşembe günü, haçlı organizasyonu AP (Avrupa Parlemontosu)Türkiye ile olan müzakerelerin askıya alınması öneren raporunu mevcut 541 parlementerin 477 sinin oyu ile kabul edilmesini ben hiç şaşırtıcı bulmadım hatta bizim için olumlu bile buldum.

Neden mi?

Her şerri şer saymamak lazım. Bazen şer iyi olanın tecellisinin sebebi olur.
AB'ye zaten bizi almayacaklar. Bu askıya alınma işi AB nin üyelerinin nasıl bir güç birliği içinde olduklarını dolaysıyle haçlı zihniyetinin devamlılığını gösterdi.
AB ye girmek için Yunanistan'ın ve Rum yönetiminin şımarıklıklarının fırsatı da ortadan kalktı.

Zaten ben AB ye üye olmanın tam karşısında olan bir düşünceye sahibim.
BTB (Büyük Türk Birliği) idealimin tecellisi için şu yaşıma kadar hem siyaseten MHP de hemde çeşitli sivil toplum kuruluşlarındaki toplantılarda bu konuda yapılan sempozyum ve münazaralarda dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalıştım.

Bizim AB ye girebileceğimizi düşünmek bile bana mantıksız geliyor.
Emperyalizmin en organize olduğu, AB topluluğu dünya üzerinde ne kadar mağdur ve mazlum millet varsa hepsinin,ulusal kaynaklarına tasallut ediyor, siyasi sistemlerini bozuyor, o mazlum ülke topraklarını kan ve göz yaşı gölüne çevirip, uluslar arası hukuka göre de suç işliyorlar.

AB sanki cinayet şebekesi gibi çalışıyor. Bu guruba girip devletimizin de bu insanlık suçunu işlemesini de ben asla kabul edemem.

Mazlum milletlerin ahını alan bu haçlı organizasyonu dağılmaya mahkumdur. İngiltere ile başlayan çözülmenin daha da artacağından ben şahsen eminim. 
Son G-20 zirvesindeki olaylar Avrupada da akılı ve vicdanı olan hak ve hukuktan yana olan,kan ve göz yaşına daha fazla tahammülü kalmayan insanlarında çoğaldığını, bu sömürü sistemlerine karşı tepkilerin artığını gösteriyor.

Zulmün kaleleri elbet bir bir yıkılacak, Allah c.c dini ve dolaysıyla adaleti dünya üzerinde mutlaka tecelli edecektir.

Temel Atay, 10 Temmuz 2017


.

İzlenme: 265 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR