HUZURSUZ ve ÜZGÜNÜM

Temel Atay

Temel Atay

E-Posta :

 15 yılı aşkın süre çeşitli kademelerinde siyaset yaptığım partim Milliyetçi Hareket Partisi'n de son günlerde yaşanan durumlar nedeni ile huzursuz ve üzgünüm. Gerek genel merkezimizin ve gerekse muhalif grup diye adlandırdığımız gurubun üzerinde,
hem iktidarın hem medyanın ve hem de dava arkadaşlarımızın tutumlarından kaynaklanan üzücü olaylar yaşıyoruz. Yapılmak istenen maniplasyonlar, kışkırtmalar, inatlaşmalar son derece ibret vericidir ve bir merkezden, bu kutlu davanın engellenmesine dair yapılan bir operasyonun parçasıdır diye düşünüyorum. Aziz ve necip milletimin bekasının sebebi olan ve kurucu idarenin başı aziz Atatürk'ün biçimlendirdiği ve cumhuriyet olarak yapılandırdığı devlet yönetiminin yeniden yapılandırılması gayretlerinin sonucunda özgür ülkücü iradenin engellenmeye çalışıldığı kanısındayım. Kadim devlet anlayışımızın ve süregelen siyasi hayatımızın devamı için MHP'nin varlığı hem zorunlu hem de hayatidir. İşte bu nedenle tüm dava arkadaşlarıma itidal, feraset, fazilet ve cesaret konusunda akıllı olmaya oyuna gelmemeye davet ediyorum. Adaletin kestiği parmak acımaz. Hukuk sürecinin sonlanmasını sükunetle beklemek gerekir. Verilecek karara hem genel merkez ve hem de muhalif diye adlandırdığımız genel başkan adaylarımızın saygılı olması gerekmektedir. Provakatörlerin, vatan ve millet düşmanlarının oyununa gelmeyelim.
Düşmanlarımızı sevindirmeyelim. Sokakta legal olmayan davranış ve nümayişler, hamasi söylemlerle akılsızca yapılan her hareket kutlu davamıza zarar verecektir. Tüm ülkücü kardeşlerimi, ülkücüye yakışan vakar ve davranışlar içinde görmeyi umut ediyorum. ALLAH C.C TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN. SELAM OLSUN YÜREKLERİ YURT VE MİLLET SEVGİSİ İLE DOLU OLAN TÜM "TÜRKÜM" DİYEN VATANDAŞLARIMA.


Temel Atay, 9 Temmuz 2016


İzlenme: 510 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
33 hit, 7 ziyaretçi, 7 ziyaret
Bu ay:
380 hit, 72 ziyaretçi, 85 ziyaret
Toplam:
111099 hit, 28424 ziyaretçi, 38452 ziyaret