KAN VE ATEŞ TÜRK'Ü ASLA YILDIRAMAZ!

Temel Atay

Temel Atay

E-Posta :

Bu topraklar tarih boyunca güç çatışmasının yaşandığı,her karışının insan kanı ve göz yaşı ile sulandığı dünyanın en kritik,en stratejik ve en güzel imkanlara sahip olan toprakları.
Güzelin düşmanı çok olur.
1071 den beri beka bulmaya çalıştığımız,uğruna yüzlerce kavgaya girdiğimiz,sahip olabilmek için nice canlar verdiğimiz son vatanımızın gerçeği olan olaylardır yaşadığımız menfur terör olayları.Asıl olan, milli birlik ve beraberliğimizin her şeye rağmen diri ve ayakta tutabilmektir.
Yazılan yorumlarda ve yazılarda, karamsarlık ve teslimiyet içerikli ifadeleri okuyunca üzüldüm. Terörün istediği de bu .Milletimizin fertlerine gelecek korkusunu yaşatmak,toplumu huzursuz etmek.. Necip ve kahraman milletimizin tarihinde zaman zaman yaşanan olumsuzlukların tamamında millet fikriyatının başkalaşması yanı milletimizin tarih yazan Türk Milleti kimliğinden uzak düşmesi bütün yaşadığımız acı ve üzüntülerin ana sebebi olmuştur. Yaşadığımız sıkıntılı şu günlerde devletimize ve devletimizin milli güç unsurlarından olan kahraman silahlı kuvvetlerimize ve emniyet güçlerimize güven duymamız ve onları maddi ve manevi tüm desteğimizi vermemiz gerekir. Bedbinliğe ve yılgınlığa düşmek bireysel korkulara kapılmak,moralsiz ve güçsüz çaresiz görünmek asil Türk milletinin evlatlarına yakışmaz. Evlerimize,iş yerlerimize bayraklarımızı asalım.Milli marş ve mehter marşlarının çalınma ve söylenmesi zamanıdır.Çalalım ve söyleyelim sosyal medyada sıkça paylaşalım. Türk'e cenk bayramdır. "NE YAKIN BİZE ÖLÜM, NE UZAK BİZE ÖLÜM.BİZ TÜRK OLARAK DOĞMUŞUZ, NE YAPSIN BİZE ÖLÜM!" Benim aziz milletim,büyük devletim,kahraman ordum ve güvenlik güçlerim gök yere düşmedikçe, yer göğe çıkmadıkça , şehit ve gazi atalarımızın teslim ettiği bu son vatanı ila nihayet koruyup kollayacaktır. Bunun olabilmesi için de gerekirse şehit olmayı rahmet ve onur sayanlara selam olsun.
Selam olsun şanlı bayrağıma şerefli sancağıma.
Selam olsun aziz ve necip milletimin yüreği vatan,millet,devlet için vuran şerefli evlatlarına....


İzlenme: 553 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Seferoğlu M.A.Ş.

    Misafir: Germiyan İline Selam olsun..Bir Aynoğlu kaleminden dökülenleri okudum. Yüreğine bileğine sağlık Temel Komutan. 14 Mart 2016 14:52

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR