Yahudi Diasporası ve Hedef Ülke TÜRKİYE

Temel Atay

Temel Atay

E-Posta :

Yıllardır milletimizin ve ülkemizin başına gelen bela tezgahının sahibi, Siyonizmin ABD'de konuşlanmış olan ve ABD dahil, dünya üzerindeki tüm siyasi otoriteleri yönetmeye çalışan Yahudi Diasporası'dır.
"İllimünati" diye isimlendirilen bu teşkilatın, özellikle İsrail'e tehdit oluşturacak gelişmeleri engellemek, onların vaz geçilmez ülküleri olan Büyük İsrail [ARMEGEDON] (Vadedilmiş Topraklar) ele geçirmek için ve dünyayı hakimiyetleri altına almak uğruna, dünya üzerinde yapmayacakları alçaklık yoktur.
Tabi amaçlarını ulaşabilmek için kendi parlatıp seçtirdikleri ABD Başkanları ve Senatörleri sayesinde ABD'nin hem askeri gücünü hem mali gücünü kullanırlar. Bunları duymuş olacağınızı biliyorum. Ama yazma zarureti hissettim.
Fetullah Gülen denilen adam da bu örgütün çocukluktan itibaren yetiştirdiği tamamen bunların organizasyonu ile hizmetlerinde olduğu bir ajandır ve Müslüman görünümlü Yahudidir.
Uzun yıllara dayandırılan Türk Devlet gücünün yok edilmesi projesinin baş oyuncusudur.
Bölgemizdeki ve dünyadaki terörün merkezi ABD'de ki bu teşkilattır ve tehlike çok büyüktür. IŞİD, El Nusra, Taliban, El Kaide, Bako Haram ve PKK, PYD, FETÖ teşkilatlarının tamamı bu örgüt tarafından finanse edilmekte ve terör olaylarına yönlendirilmekte hedef aldıkları devletlerin savaş arenası haline gelmesine ve güçsüzleştirilmesine sebep olmaktadır.
Sözde İslami olan bu örgütler neden hep Müslüman devletlere ve milletlere musallat oluyor da neden hiç İsrail'e bulaşmıyorlar? Uzatmaya gerek yok. 1990'dan itibaren ülkemize yakın topraklarda olanlar ortada.
Sıra bize gelecek diye şahsen ben bekliyordum böyle bir ihaneti.
Türkiye'de milletimizin kökü sağlam olduğu için, sinsi planlarını uzun zaman dilimine yaydılar. Bir şeyi unuttular aziz ve necip milletimin devletine milletine ve dinine bağlılığını iyi değerlendirememişler.
Emperyalist ve yayılmacı Siyonistler bizi yalelli Araplarla karıştırdılar.
Ben yaşadıklarımızı böyle değerlendiriyorum.. Vatanımız ve milletimizin aydınlık ve müreffeh günlere tez zamanda kavuşması dileklerimle ve selamlarımla.

Temel Atay, 27 Temmuz 2016, KÜTAHYA


İzlenme: 476 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
347 hit, 66 ziyaretçi, 78 ziyaret
Toplam:
111066 hit, 28418 ziyaretçi, 38445 ziyaret