YAŞADIĞIMIZ SÜREÇ İÇİN DÜŞÜNDÜKLERİM

Temel Atay

Temel Atay

E-Posta :

 Türk Milliyetçili'ğinin dava adamlarından rahmetli Dündar Taşer konuşmalarında hep “Büyük milletler büyük okyanuslara benzer, belirli aralıklarla suları çekilir ya da kabarır. Türk Milleti de böyledir. Bizim sularımızın çekilmesi Polatlı önlerinde bitti. Önümüzdeki yüz yıllar suların kabarma vaktidir” der; 
İstiklal savaşından sonra Hatay’ın vatan topraklarına katılmasını örnek göstererek “Türkiye yine cihanın en güçlü devletlerinden biri olacak, yine adalet dağıtacak, yine barış ve kardeşlik hâkim olacak” diye eklerdi. 
Sular kabarıyor, Türkiye büyüyor ve bölgesindeki emperyalist oyunlara seyirci kalmıyor. Bu sebeple de başından dert eksik olmuyor. Sömürgeci güçler 100 yıl sonra petrol sevdasıyla yine leş kargaları gibi bölgemizin üstüne çöktüler, şimdi bizleri tekrar daha küçük parçalara bölmek ve yutmak istiyorlar. Bölgede oluşturdukları PKK,PYD, PYG, İŞİD gibi çeteleri, eşkiya sürülerini üstümüze gönderiyorlar. Büyük Oyun dedikleri budur. 
Türk Kürt savaşı yok, Müslümanların birbiriyle savaşı yok. Eli kanlı emperyalist güçlerin ve onların maşalarının saldırıları var ve bunların karşısında oyunbozan Türkiye var. Bölgemizde yaşanan kan,gözyaşı dolu katliamların sebebi bu. Çok şükür ki milletimizin çoğunluğu uyanıyor ve gerçekleri görüyor. Üzüntümüz büyük, ama biliyoruz ki şairin dediği gibi “Akrebin kıskacında yoğurmuş bizi kader”. Bu millet neler gördü, neler. Cizre, Silopi ve Sur’da da gördük ki, Türk ve Kürt kardeşliği bozulamayacak ve birliktelik bölgedeki oyunları da bozacak.
Zeytin Dalı Harekatı,Türk'ün gücünü dünyaya duyurmuş,dosta güven,düşmana da korku vermiştir. 
Yüceler yücesi Allah c.c şehitlerimize rahmet eylesin, gazilerimize acil şifalar ihsan eylesin hepimize büyük sabır versin.Kahraman ordumuzu ve güvenlik güçlerimizi her daim muzaffer eylesin.
ATİNİN GÜNLERİ, NECİP TÜRK MİLLETİNİN OLACAKTIR.BUNA YÜREKTEN İNANIYORUM.


İzlenme: 143 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR